Çözüldü Xiaomi Mi 9T Pro TWRP'le Reset EFS Kodları

Yazdır

06Ghost06

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2020
12
1
3
27
Hayır hocam erasing yazıyor sadcee bekliyor sebebi ne bilmiyorum yardımci olursanız sevinirim

06Ghost06

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2020
12
1
3
27
teamviewer id şifre verin bakalım hocam
Hocam bir tanıdığımin cihazı ben uzaktan bağlandım pcsine cihaz elimde minimal adb ile reboot bootloader komutu gönderiyorum fastboota alınıyor fastboot erase modemst1 yazıyorum erasing yazıyor ve böyle dakikalarca bekliyor napicam bilmiyorum sizce neden olmuş olabilir

sahintan

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Kas 2017
4
0
1
33
Bu kodlar ise yaramıyor silmiyor imei yi ?
by name de kendi cihazımın adı mi yazacak yoksa yazdığınızı olduğu gibi yazıyorum hicbirsey olmuyor

sahintan

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Kas 2017
4
0
1
33
Evet abicim bu kodları twrp ye giriş yapıp terminalinden yazdım telefonu açtım *#06# yapıyorum yine Orjinal imeim filan hersey yazıyor uzerine qcn ile kendi imemi yazidiriuorum restore ediyorum 2 3 defa yine olmuyor eski imei yazıyor kod larda ise yaramıyor uzaktan bağlantı yapsak veya nasil yaparız ?

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Evet abicim bu kodları twrp ye giriş yapıp terminalinden yazdım telefonu açtım *#06# yapıyorum yine Orjinal imeim filan hersey yazıyor uzerine qcn ile kendi imemi yazidiriuorum restore ediyorum 2 3 defa yine olmuyor eski imei yazıyor kod larda ise yaramıyor uzaktan bağlantı yapsak veya nasil yaparız ?
teamviewer id şifre verin yapalım