Xiaomi Mi 9T Pro & Xiaomi Redmi K20 Pro IMEI Repair QCN

Meta başlık: Xiaomi Mi 9T Pro & Xiaomi Redmi K20 Pro IMEI Repair QCN

Meta açıklama: Xiaomi Mi 9T Pro & Xiaomi Redmi K20 Pro IMEI Repair QCN

Yazdır

Furkan4543

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2017
2
0
1
26
İşlem sonrası sim1 de 0 yazacak sim2 de editlediğiniz imei yazacak yani sadece sim2 atılıyor.qcn editlerken iki imei birden yazdırmaya çalışmayın bilmeyenler vardır diye söylüyorum.

Linke girin imei yazın alttaki hex kodunu 08 3A ile başlayan 9 tane çift rakamlı sayılar ile değiştirip xyz.qcn gibi kısa isim vererek farklı kaydedin.size lazım olacak dosya budur.
QFİL yanıt vermiyor hiçbir şekilde

sr.clk

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2020
9
0
1
34
arkadaşlar yurt dışından gelen xiaomi mi 9 t telefonuma bi telefoncu imei attı bootloader kilidi açıktı telefonun ime kayıt dışı oldu sonra böle nette ugraşırken telefona yanlış bişeler yaptım telefon kendi kendine kapandı açıldı muı 11 yeniden başlatıldı telefonum sıfırlanmış bişekilde açıldı ancak imei görünmüyodu imei alınamıyor hatası verdi ve telefonun bootloader kilidi kapanmış oldu mi heabımı bilmediğim için açamadım imei atan telefoncu mi hesabı açıp imei atıp hesabı kapattıklarını sölediler bunun çözümü varmı nasıl olur

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
arkadaşlar yurt dışından gelen xiaomi mi 9 t telefonuma bi telefoncu imei attı bootloader kilidi açıktı telefonun ime kayıt dışı oldu sonra böle nette ugraşırken telefona yanlış bişeler yaptım telefon kendi kendine kapandı açıldı muı 11 yeniden başlatıldı telefonum sıfırlanmış bişekilde açıldı ancak imei görünmüyodu imei alınamıyor hatası verdi ve telefonun bootloader kilidi kapanmış oldu mi heabımı bilmediğim için açamadım imei atan telefoncu mi hesabı açıp imei atıp hesabı kapattıklarını sölediler bunun çözümü varmı nasıl olur
Xiaomi yetkili hesap satın almanız gerekiyor.

ilyasttk92

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
14
0
1
32
Selamlar ben de iki farklı qcn denedim ikisinde de önce sinyal geldi 20 dk sonra gitti ciddi sıkıntı yaşıyorum bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim
Teşekkürler

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
Elimizde mi account server mevcut yetkili hesap mevcut sorununuzu çözeriz arkadaşlar bağlantı kursunlar halledelim.

ilyasttk92

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
14
0
1
32
selamlar
08 3A ile başlayan ilk satır mı sadece 3 ya da 4 adet satır var o şekilde qcn içinde

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me

ilyasttk92

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
14
0
1
32
A.S.
Kontrolleri salladım, bir sorun görünmüyor.
Hex editor ile Ctrl F ile "08 3A" Bu kodu arayınız, IMEI converter ile ımeı nizi yazınız ve çıkan koda "08 3A" sıra ile düzeltiniz.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Hocam çok teşekkür ederim onu çözdüm. Hatta ilk yaptığımdan beri sinyal de alıyorum sürekli ama gün içinde hep kopma yaşıyorum. Bi anda sinyal kayboluyor tekrar mobil ağ aratıyorum bazen geliyo bazen gelmiyo, bazen 4,5G 80 90 bmit indirme hızı yapacak şekilde çekiyo ama arama yapılmıyor. Yani sıkıntıdan kurtulamadım bi türlü. Qcn yi de 08 3A ile başlayan satırı değiştirerek ultra editle düzenliyorum sürekli qfil ve downloaderla farklı kombinasyonlarla restore ediyorum. Hala başarıya ulaşamadım, şu an hattım aktif ama her an patlayabilir halde hep. Bir fikriniz varsa yardım edebilirseniz çok mutlu olurum telefoncularla da iş yapmak istemiyorum yalan yok bir güven problemim var. Eski lg g4 telefonumun imeisini atıyorum ve bunu tamir edecek kişinin imeimi alması ihtimalinden korkuyorum. Teşekkürler

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Hocam çok teşekkür ederim onu çözdüm. Hatta ilk yaptığımdan beri sinyal de alıyorum sürekli ama gün içinde hep kopma yaşıyorum. Bi anda sinyal kayboluyor tekrar mobil ağ aratıyorum bazen geliyo bazen gelmiyo, bazen 4,5G 80 90 bmit indirme hızı yapacak şekilde çekiyo ama arama yapılmıyor. Yani sıkıntıdan kurtulamadım bi türlü. Qcn yi de 08 3A ile başlayan satırı değiştirerek ultra editle düzenliyorum sürekli qfil ve downloaderla farklı kombinasyonlarla restore ediyorum. Hala başarıya ulaşamadım, şu an hattım aktif ama her an patlayabilir halde hep. Bir fikriniz varsa yardım edebilirseniz çok mutlu olurum telefoncularla da iş yapmak istemiyorum yalan yok bir güven problemim var. Eski lg g4 telefonumun imeisini atıyorum ve bunu tamir edecek kişinin imeimi alması ihtimalinden korkuyorum. Teşekkürler
ben yeni yaptım sıkıntı olmadı önce 10.. yazılımı at sonra twrp reset efs magisk yükle
diag aç umt den numarayı yaz Qfil ile qcn yi yükle sonra 11..yazılımı tamam bu kadar
sıkıntısız oluyor inşaallah dene

ilyasttk92

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
14
0
1
32
ben yeni yaptım sıkıntı olmadı önce 10.. yazılımı at sonra twrp reset efs magisk yükle
diag aç umt den numarayı yaz Qfil ile qcn yi yükle sonra 11..yazılımı tamam bu kadar
sıkıntısız oluyor inşaallah dene
Hocam tekrar selamlar. 10 Sürümünde hat düzgün çalışıyor. Ama 11e güncelledigimde tekrar aynı sıkıntı başlıyor (twrp ile zip dosyası ile güncelledim) acaba imei atılmış bir cihaza başka bir yöntemle güncelleme atmak mi daha doğru olur

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Hocam tekrar selamlar. 10 Sürümünde hat düzgün çalışıyor. Ama 11e güncelledigimde tekrar aynı sıkıntı başlıyor (twrp ile zip dosyası ile güncelledim) acaba imei atılmış bir cihaza başka bir yöntemle güncelleme atmak mi daha doğru olur
11 yazılımı mi flass tool ile yap
yukarda anlattığımı sıra ile yap bakalım sıkıntı oluyormu??
mi firmware de 11.0.1.0.yazılımı indir at

SeKiLLiM

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2020
2
1
3
33
Merhabalar. şuan benim sim1 imeil 0 yazıyor. ve sim2 de kullanıyorum sim 1 de şebeke yok ben eski haline getirmek istyiorum nasıl yardımcı olabilirsiniz. Sebebi ise sim2 şebeke problemi internet hız problemi yaşamaya başladım sim1 de böyle bir sıkntı yoktu. telefonum mi 9t pro.. tekrar sim1 kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler

• Beğen
Tepkiler: oguzatagan

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Merhabalar. şuan benim sim1 imeil 0 yazıyor. ve sim2 de kullanıyorum sim 1 de şebeke yok ben eski haline getirmek istyiorum nasıl yardımcı olabilirsiniz. Sebebi ise sim2 şebeke problemi internet hız problemi yaşamaya başladım sim1 de böyle bir sıkntı yoktu. telefonum mi 9t pro.. tekrar sim1 kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler
kullanamazsınız eski haline gelmez artık yeni bi yöntem çıkakana kadar böyle