Xiaomi Mi 9T QCN Dosyası Arıyorum

Yazdır

gelincik94

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2020
1
0
1
29
Merhaba arkadaşlar benim M1903F10G modele sahip bir xiaomi mi 9t telefonum var. Rom yüklemek için BL kilidini açtım. Sonrasında şebekem tamamen gitti ve IMEI kontrolü yaptığımda null IMEI yazısı ile karşılaşıyorum. Şimdi sorunum şu ki ben BL kilidini açmadan önce QCN yedeği almamıştım yani silineceğini bilmiyordum. Elimde bulunan null IMEI yazılı qcn dosyasını nasıl düzenleye bilirim yardımcı olabilir misiniz ? Bu arada internette yayınlanan neredeyse tüm 9t ye ait QCN dosyalarını indirdim ama hiçbiri çalışmıyor, düzenleme yapıp qfil ile telefona atarken telefon modeli ile qcn dosyası uyuşmuyor hatası alıyorum bu hatayı yok saydığımda da telefonda IMEI görünüyor ama şebeke gelmiyor. İnternetten indirdiğim QCN dosyalarına QCNView programı ile baktığımda Phone model 4115 [MSM8998] yazıyor ama Null IMEI yazarken aldığım QCN dosyasında Phone model 24655 [SM7150] yazıyor. Sizden ricam elinde Phone model 24655 [SM7150] yazan temiz bir QCN dosyası olan var ise benimle paylaşabilir mi ya da bu şi nasıl düzeltebileceğim konusunda birileri bana yardımcı olabilir mi? Çok minettar kalırım yardımcı olabilirseniz.