Yazdır

akonay

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Nis 2019
7
0
1
31
birşey sormak istiyorum. cevaplarsanız sevinirim.
Qfil restore yüklemesi tek başına yeterli değil mi? Birçok kişi neden sonra aynı dosyayı tekrar qptsden restore ediyor.
sebebi var mı?
Kalıcı olsun diye mi :)

Bu imeiler format atınca neden kalıcı olmuyor.
Tamam root erişimi aldık. Dosyayı yazdık. Ancak dosyayı yazılabilir bıraktık.
Bunu tekrar yazılamaz read onyl hale getirmek mantıken zor olmamalı.

Diğer konuya attım mesajı yanlışlıkla sanırım asıl yeri burası
QFİLden sonra QPSTden tekrar restore edilmesini ben de anlamlandıramıyorum hocam sebebini öğrenirseniz bizi de aydınlatır mısınız

ogox

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2020
1
0
1
30
Konu sahibine teşekkür ediyorum. Bugün ben de satın aldım. Yarın sakin kafayla talimatlara bakıp imei işlemine göz atacağım. Üzerindeki imei bloke olmadan bu işlemi gerçekleştirebilirim sanırım? Yoksa imeiden düşmesini mi bekleyeceğim? ve bu yöntem dosyalar eski usul android 4-5'da attıgımız gibi sadece usb kablosu yeterli mi? Yeni nesil boxlar için mi

Son düzenleme:

RENAS

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Mar 2020
5
0
1
24
Adminlerden Rica Ediyorum İmei Sürem Dolmak Üzere Öğrenciyim Elimde Box Vs. Yok QPST ile Qcn Çeksem Çektiğim Qcnyi Editlesem Restore Kısmından Geri Atsam Sorun Çözülür mü Yardımcı Olursanız Sevinirim

blackhate

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
11 Nis 2017
9
1
3
28
hocalar merhaba note 8 deki gibi qcn yedek sonrası qcn edit yapıp yüklersek şebeke alamazmıyız?

diji67

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2018
24
5
3
44
arkadaşlar mi note 10 pro ya repair yapmaya çalıştım orjinal qcn yedeğini aldım builder vs programlarla editleyip geri atınca telefon kendini resetleyip twrp ye atıyor.. orjinal qcn yi atıyorum yine aynı şekilde yapıyor.. twrpden partisyonları silince normal açılıyor.. repairde nerede hata yapıyorum acaba

recepgltkn

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Nis 2018
3
1
3
28
hocalar merhaba note 8 deki gibi qcn yedek sonrası qcn edit yapıp yüklersek şebeke alamazmıyız?
forumdaki bir abi şebeke sorunu olacağını yazmış. UMT şart gibi duruyor. Ayrıca forumlarda qcn editleyince parmak izi çalışmayacağı yazıyor. Siz ne yaptınız denediniz mi? Yedek almadan denemeyin. Şu an benim de mi note 10 pro cihazıma imei repair yapmam gerekiyor ama yardım alamadım kimseden. Ücreti dahilinde de olsa yapmam gerekiyor, yardımcı olabilecek varsa aydınlatsın, iyi forumlar.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
forumdaki bir abi şebeke sorunu olacağını yazmış. UMT şart gibi duruyor. Ayrıca forumlarda qcn editleyince parmak izi çalışmayacağı yazıyor. Siz ne yaptınız denediniz mi? Yedek almadan denemeyin. Şu an benim de mi note 10 pro cihazıma imei repair yapmam gerekiyor ama yardım alamadım kimseden. Ücreti dahilinde de olsa yapmam gerekiyor, yardımcı olabilecek varsa aydınlatsın, iyi forumlar.
Cihazınız Bootloader Kilit açıksa yardımcı olabilirim.

Grkmsrt

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2021
1
0
1
33
Abi unlock oldu yardımcı olur musunuz cihaz dekan yok abi yedek almayı da bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim hocam

Moderatör tarafında düzenlendi: