Custom Rom Xiaomi Mi Note 10 Pro ENG Firmware (İlk Burada)

Yazdır

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Xiaomi cihazlarda eng rom genellikle bl locked olan cihazlara yetkili hesap ile yüklenip repair yapmak için gereklidir ama bazı durumlarda onarım içinde kullanılabilir bl unlock olan cihazda buna gerek yoktur repair zaten olur. Örneğin dün elime bl kapalı note 10 tucana geldi çökmüş halde arka kapağını açıp test point ile eng rom yükledim ardından repair yapıp globale çevirdim. Sizde elinizde çöken cihaz varsa model ve bl açık kapalı önemli değil iletişime geçebilirsiniz Aydar ustamız ilgilenir kendisi beni iyi tanır. Bu arada cc9 pro note 10 ve note 10 pro modelinin tek kodu vardır TUCANA.
aradığım cevap buydu yani eng rom ile herşeyi yapabiliyoruz ve 3 telefona da sıkıntı olmadan güzelmiş. peki bunun loader dosyasıyla başka xiaomi telefonlara da işlem yapılır mı. ve eng rom ile dual imei repair yapar mı

• Beğen
Tepkiler: byvoice

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Xiaomi cihazlarda eng rom genellikle bl locked olan cihazlara yetkili hesap ile yüklenip repair yapmak için gereklidir ama bazı durumlarda onarım içinde kullanılabilir bl unlock olan cihazda buna gerek yoktur repair zaten olur. Örneğin dün elime bl kapalı note 10 tucana geldi çökmüş halde arka kapağını açıp test point ile eng rom yükledim ardından repair yapıp globale çevirdim. Sizde elinizde çöken cihaz varsa model ve bl açık kapalı önemli değil iletişime geçebilirsiniz Aydar ustamız ilgilenir kendisi beni iyi tanır. Bu arada cc9 pro note 10 ve note 10 pro modelinin tek kodu vardır TUCANA.
Elimizde geldikçe yardımcı oluyoruz.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
aradığım cevap buydu yani eng rom ile herşeyi yapabiliyoruz ve 3 telefona da sıkıntı olmadan güzelmiş. peki bunun loader dosyasıyla başka xiaomi telefonlara da işlem yapılır mı. ve eng rom ile dual imei repair yapar mı
İki sim olmaz xiaomi de şuan, sadece sim bir oluyor şu an için.
Belki ileriki zamanda yeni bir çözüm çıkarda çift sim olur.

mehmet888

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2020
2
0
1
25
hocam eng firmwarw indirdigim de tgz uzantili olarak inmiyor uzantisi ile oynamama gerek yok demi zipden direkt çıkarıp flashliyacam
tgz ye stock romda dikkat etsem yeterli demi

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Kopyala/Yapıştır.
Kod:
(www.mobilkulup.com) (Soulfly)
Veya elle ile yazınız.

Hesene.72

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Mar 2020
2
0
1
23
Hocma anlamadım şimdi bunu indirip olan romun üzerine düz twrpdenmi yüklüyoruz nasıl yükleyeceğim izi yazarsanız süper olur

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Moderatör tarafında düzenlendi: