Custom Rom Xiaomi Mi Note 10 Pro ENG Firmware (İlk Burada)

Yazdır

vedat4947

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eyl 2018
2
0
1
42
Xiaomi cihazlarda eng rom genellikle bl locked olan cihazlara yetkili hesap ile yüklenip repair yapmak için gereklidir ama bazı durumlarda onarım içinde kullanılabilir bl unlock olan cihazda buna gerek yoktur repair zaten olur. Örneğin dün elime bl kapalı note 10 tucana geldi çökmüş halde arka kapağını açıp test point ile eng rom yükledim ardından repair yapıp globale çevirdim. Sizde elinizde çöken cihaz varsa model ve bl açık kapalı önemli değil iletişime geçebilirsiniz Aydar ustamız ilgilenir kendisi beni iyi tanır. Bu arada cc9 pro note 10 ve note 10 pro modelinin tek kodu vardır TUCANA.
Ustam bendede not 10 pro var bl kapalı yardimci olabilirmisiniz

Proeto4

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
21 Tem 2019
1
0
1
24
Xiaomi cihazlarda eng rom genellikle bl locked olan cihazlara yetkili hesap ile yüklenip repair yapmak için gereklidir ama bazı durumlarda onarım içinde kullanılabilir bl unlock olan cihazda buna gerek yoktur repair zaten olur. Örneğin dün elime bl kapalı note 10 tucana geldi çökmüş halde arka kapağını açıp test point ile eng rom yükledim ardından repair yapıp globale çevirdim. Sizde elinizde çöken cihaz varsa model ve bl açık kapalı önemli değil iletişime geçebilirsiniz Aydar ustamız ilgilenir kendisi beni iyi tanır. Bu arada cc9 pro note 10 ve note 10 pro modelinin tek kodu vardır TUCANA.

bl lock cihazlarda , eng yazılım ile repair yapınca parmak izi pasif oluyor diyorlar. yaptıgınız cihazda baktınız mı ?

mico6969

Üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
32
1
8
69
Cihazın yazılımı yüklediğinizden emin misiniz?
Cihazınız şu an ne durumda.
Yanlış yazılım yüklemiş olabilir misiniz?
sizin verdiğniz yazılımı attım ufiden qualcom seçip rawpragram dosyası patc dosyası seçdim attım yanlış ne yapmış ola bilirim ufi ilk kullanıyom

mico6969

Üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
32
1
8
69
ERROR: Only nop and sig tag can be recevied before authentication.
bu hata nedir üstat ufıde bugün bu hatayı alıyom

• Beğen
Tepkiler: mtuncer95