Xiaomi Mi Note 8 Pro (begonia) Reset Mi Account

Yazdır

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Mi account sıfırlamak için oem açık kilit olmalı. önce factory reset yapın cihaz açılmadan fastboota alın eng fw yükleyin sonra normal fw yükleyin. bakalım işe yarıyormu geri bildirim yazarsanız sevinirim

pokumen51

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Şub 2020
7
0
1
44
bunun için youtube da video var. hesap kısmına gelince google hesap programı ve google hesabını mi hesabı yapan programı indiriyorsun bu şekilde hallediyorsun. boşuna dünyayı yeniden keşfetmeyin hazır yapılmışı var.

pokumen51

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Şub 2020
7
0
1
44
Redmi Note 8 Pro (M1906g7g) FRP Unlock Google Account Bypass MIUI 11
bu videoyu arayn youtube dan sorununuzu çözün. kolay gelsin

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
bunun için youtube da video var. hesap kısmına gelince google hesap programı ve google hesabını mi hesabı yapan programı indiriyorsun bu şekilde hallediyorsun. boşuna dünyayı yeniden keşfetmeyin hazır yapılmışı var.

madem işe yarar bir yöntem var paylaşın herkes biliyor farklı yollar olduğunu yardım etmek istiyorsanız bağlantı paylaşın. yorumlarınıza dikkat edin burada herşey emekle yapılıyor.

Redmi Note 8 Pro (M1906g7g) FRP Unlock Google Account Bypass MIUI 11
bu videoyu arayn youtube dan sorununuzu çözün. kolay gelsin
iyi gel bize internet kullanmayı da öğret istersen

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
not dedğiğin videoyu da aradım buldum konuyla alakası yok mi hesabından bahsediyoruz burada insanları yanıltma dediğin işlem de konuda ki senaryo için çok kolay birşekilde yapılıyor sen dünyayı yeniden keşfetmişsin buda sana göre bir cevap olsun

gsm04

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Nis 2019
6
0
1
35
link atabillirmisin ustam