Çözüldü Xiaomi Mi10, Mi10 Pro, Mi 10T ve Mi 10T Pro IMEI Repair İşlemi - Başarılı

Yazdır

kurban50

Üye
Kayıtlı üye
11 Ağu 2019
77
11
8
44
Merhaba Cİhaz Mi10t Pro TWRP yüklü Root yüklü efs temizlendi ancak plaka yazılmıyor. Cihaz diag açıyor qcn gösteriyorum diag gösteriyorum ama cihaz okuma hatası yada bağlantı kesildi hatası veriyor. yardımcı olacak varmıdır?
Efs silme kodu ne giriyorsunuz yazarmisiniz

birol_cinar

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2021
4
0
1
35
Merhabalar, yurt dışından mi10t pro hediye geldi, acaba eski telefonumun imei ni atabilir miyiz?

Corsan34

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2021
1
0
1
39
Merhaba arkadaşlar bende internette mi 10 için imei repair işlemi araştırırken bu siteyi buldum uye oldum kendimi tanıtmadan mesaj yazıyorum umarım ayıp olmaz ..mi 10 imei işlemi konusunda yardımcı olabilecek birisi çıkar diye yazıyorum.
Teşekkürler şimdi den

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
Merhaba arkadaşlar bende internette mi 10 için imei repair işlemi araştırırken bu siteyi buldum uye oldum kendimi tanıtmadan mesaj yazıyorum umarım ayıp olmaz ..mi 10 imei işlemi konusunda yardımcı olabilecek birisi çıkar diye yazıyorum.
Teşekkürler şimdi den
teamviewer id şifre verirseniz eğer yardımcı olabilirim efendim

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
Teşekkürler şimdi den
bu arada aramıza hoşgeldiniz :) doğru adrese gelmişsiniz