Xiaomi Note 9 Pro Hard Brick

mhmt86

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 May 2020
3
0
1
38
Arkadaşlar merhaba. Note 9 Pro cihazım fastboot ve download moduna girmiyor. Sürekli olarak cihaz yeniden başlıyor. Mi logosu gelip gidiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim. Allaha emanet olun.

mhmt86

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 May 2020
3
0
1
38
Bootloader kilidi açık hocam. Hydra dan rom yüklemeye çalıştım yanlışlıkla note 8 pro yu seçtim ama rom note 9 pro ya aitti romu yedi. Sonra bu hale geldi.

mico6969

Üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
32
1
8
69
Soulfly usta ufı den note 9 pro yazılı atarken neden bu hatayı verir

Sending firehose loader... Failed to send payload at 0x00000000:0000!
Please reconnect the battery, reconnect usb cable and try again

ilkerxxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2019
5
0
1
24
Selam ustalar. Bende ki joyeuse note9pro aynı durumda fastboot yok.
Yetkili hesap ile rom yükleyince düzelir dediler. Mal mal 200 tl verdim esnaf sandım. Uzaktan yetkili hesap ile yükleme yapıldı ama yine aynı. Bizlik bişey değil biz yükleme yaptık diyip çekildiler.
Bende tek başıma bu tel ile kaldım. Varmı çözümü nasıl yaptınız?

vehbiakdogan

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eyl 2020
1
0
1
29
merhabalar benim cihazımda aynı durumda çözebildinizmi banada yardım edebilirmisiniz ?

muzoasly

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2021
1
0
1
39
Selam ustalar. Bende ki joyeuse note9pro aynı durumda fastboot yok.
Yetkili hesap ile rom yükleyince düzelir dediler. Mal mal 200 tl verdim esnaf sandım. Uzaktan yetkili hesap ile yükleme yapıldı ama yine aynı. Bizlik bişey değil biz yükleme yaptık diyip çekildiler.
Bende tek başıma bu tel ile kaldım. Varmı çözümü nasıl yaptınız?
ben dün aynı şekilde yaptırdım.. ve işlem tamam sadece yetkili hesap lazım diğer tüm işlmeler normal rom yükleme...çok saçma ama xiaomi firması sanki başkaları para kazansın diye böle saçma bişey yapmış ve yetkili hesap bulmakta tam bi muamma..sonuç olarak 200 tl bayıldık ve oldu cihazın kapağını ben açtım edl moda ben aldım bütün sürücüler romlar yüklüydü sadece adam flaş dedi okada...