Custom Rom Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G (viva) ENG Firmware (Ücretsiz)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G (viva)

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G (viva) ENG Firmware (Ücretsiz)

mesdev

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Nis 2022
2
0
1
25
Hocam bu cihaza maui meta ile repair yapılabilir mi?
Ben bireysel kullanıcıyım ve telefon almak istiyorum. Yazılımlar da haliyle çok çok pahalı. Ücretsiz yazılımlar bulmaya çalışıyorum.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Hocam bu cihaza maui meta ile repair yapılabilir mi?
Ben bireysel kullanıcıyım ve telefon almak istiyorum. Yazılımlar da haliyle çok çok pahalı. Ücretsiz yazılımlar bulmaya çalışıyorum.
Şu anda dediğiniz şekilde olmuyor maalesef.

ismailalper

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
19
9
3
40
emeğe saygı eline sağlık o foto temsili değilmi usta oradaki flasda violet varda

Muslim

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eyl 2022
1
0
1
23
Есть ли туториал по установке этой прошивки?

burakacet1

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 May 2021
2
0
1
26
Merhaba @Soulfly üstat, bir konu hakkında yardıma ihtiyacımız var. Rn11 pro 4g cihaz var. Custom arrow os yükledik tekrar miui dönmek istiyoruz fakat bir türlü dönemedim konu hakkında yardım edebilir misiniz
Fastboot üzerinden veya Flash Tool V6 dan yükleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

burakacet1

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 May 2021
2
0
1
26
Merhaba @Soulfly üstat, konu hakkında yardıma ihtiyacımız var. Rn11 pro 4g cihaz var. Custom arrow os yükledik tekrar miui dönmek istiyoruz fakat bir türlü dönemedim konu hakkında yardım edebilir misiniz
Flashtooldan yüklemeye çalıştığımızda checkpoint hatası veriyor. Config kısmından lock kısmını siliyorum bu sefer de 1 saniyede succes diyor rom yüklenmiyor. Dün sptool ile yükleme çalıştım onda da başaramadım sptool ile doğru yaptığımdan emin değilim ama. Sla korumasından mıdır bilmiyorum onu da kaldırıp denemeyi düşünüyoruz. Sizce sorun nedir