Çözüldü Xiaomi Redmi Note 6 Pro IMEI Repair - Mobil Kulüp'e Özel Anlatım

Yazdır

zer03

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Kas 2019
11
0
1
34
Bulunduğunuz yer neresi?
Sivastayım hocam, ancak kargo de gönderebilirim, güvenilir ve yapabilecek birileri varsa. Honor 7xi çözebilirim gibi baya bi uğraşsam da ailedeki 2 telefon aynı anda gidince biraz hızlı çözüm arıyorum. ikisi içinde imei ""repair"" yapılacak.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Sivastayım hocam, ancak kargo de gönderebilirim, güvenilir ve yapabilecek birileri varsa. Honor 7xi çözebilirim gibi baya bi uğraşsam da ailedeki 2 telefon aynı anda gidince biraz hızlı çözüm arıyorum. ikisi içinde imei ""repair"" yapılacak.
Sivastan tanıdığım kimse yok, Fakat isterseniz bize gönderiniz.

zer03

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Kas 2019
11
0
1
34
Hocam özel mesaja erişemiyorum adrese bakmam lazım ürünleri göndermek için hazırladım. mesajı tekrar atabilirmisiniz.

servlet76

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
8
0
1
33
HERKESE SELAM USTALAR ŞU UMT TOOL CRACKLA ÇALIŞTIRAN VARMI NETTEN HİÇ SONÇ ALAMADIM FORUMDADA BULAMADIM BANA Bİ YARDIMCI OLUN LÜTFEN

aka

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Kas 2019
5
0
1
27
Kolay gelsin bootloader açık umt dongle olmadan bu işlemleri yapabilme imkanım var mı?

aka

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Kas 2019
5
0
1
27
Yorumları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
Herşeyi yaptım fakat qpst ile qcn flashlama işleminde kaldım telefonu diag moda alabiliyorum write dual imei yaptım ancak qpst de port eklemede hata alıyorum.
There was an error enabling. The port may not be working properly or may be busy. (-2147467259 [0x80004005])
Tüm işlemleri yapmadan önce qpst programını test amaçlı diag modda port ekleme yaptım qcn file backup yaptım ama write dual işleminden sonra ne olduysa bu hatayı almaya başladım. Telefonu da laptop uda defalarca resetleyip tekrar denedim ancak hala aynı hatayı almaya devam ediyorum.