Xiaomi Redmi Note 7 Pro (IMEI Klon)

Yazdır

Snayperska

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Şub 2020
2
0
1
30
Merhaba arkadaşlar ilk forum konumu açma gereği duydum. İmei repair işlemini anlatan arkadaşlar gördüm birkaç konuda ve bu site harici görmedim açık konuşmak gerekirse. Yaklaşık 5 6 ay önce bir telefoncudan sıfır redmi note 7 pro aldım. Herneyse kullandım 4 5 aydır sorunsuz. Yaklaşık 3 hafta kadar önce imei attırmaya gittim. Attı geldik eve. 10 gün oluyor sanırım imeiniz klonlanmıştır mesajı geldi. Sanırım imei repair yapılması gerekli. Cihazım Pixel room yüklü, bt kilidi açık durumda. Telefoncuya tekrar gitmek istemiyorum çünkü güven vermiyor. Yardımcı olabilecek var mı bana. 10 15 güne kapanıcak sanırım cihaz. Elimde sağlam imei'ler mevcut eski telefonlarımdan. Şimdiden teşekkürler.

Not: Sanırım telefoncu arka kapağı açıp artık ne deniyor tam bilmiyorum ama cımbızla anakart üzerinde 2 noktaya dokunuyormuş falan onu yapmış olsa ki cihazın arka kapağını sağlam kapatamamış hafif çıt çıt ediyor belli bir noktaya bastırınca. Siyah sıvıyla yapıştırmamış arka kapağı sanırım arkadaş.

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
cihazınızın bootloader kilidi açık ise yapabilirsiniz değilse umt box olması gerek
ama siz yinede yaptırdığınız yere bi götürün yeni yaptığı için ücret almaması gerek
bootloader kilidi kapalı cihazlarda bazı modeller arka kapak açılmasa olmaz
bootloader açık ise kendiniz bilgili iseniz yapabilirsiniz anlamıyorsanız daha büyük
zarar verebilirsiniz tercih sizin ben yaparım derseniz bize yazın yardımcı olmaya çalışırız

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Ülkemizde mobil cihazların IMEI numarasını veya seri numarasını değiştirmek yasal değildir ve cezası vardır.
Bu tarz konu ve mesajların gerek Türk Ceza Kanunu ( T.C.K. ) gerekse Mobil Kulüp yönetimi tarafından yasaklandığını,
Forum Kuralları
açıkça belirtmiş bulunuyoruz.
Bu tarz konu ve mesajlara yanıt vermemenizi siz forum kullanıcı ve yetkililerinden rica ediyorum.
Ayrıca; Forumumuz da paylaşılan " REPAİR " adlı konuların,
Orjinal seri numarası bozulmuş cihazların yine orjinal IMEI / Seri numarasını düzeltmek maksadıyla açıldığını bilmenizi isteriz.
@Paradox @Soulfly

• Beğen
Tepkiler: xmavii

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Ülkemizde mobil cihazların IMEI numarasını veya seri numarasını değiştirmek yasal değildir
imei değiştirirken orjinali kast edilir her zaman bilinsin
yani cihazın kendi imei ni bunu bilmeniz gerek

Snayperska

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Şub 2020
2
0
1
30
cihazınızın bootloader kilidi açık ise yapabilirsiniz değilse umt box olması gerek
ama siz yinede yaptırdığınız yere bi götürün yeni yaptığı için ücret almaması gerek
bootloader kilidi kapalı cihazlarda bazı modeller arka kapak açılmasa olmaz
bootloader açık ise kendiniz bilgili iseniz yapabilirsiniz anlamıyorsanız daha büyük
zarar verebilirsiniz tercih sizin ben yaparım derseniz bize yazın yardımcı olmaya çalışırız
Yapabileceğimi düşünüyorum bootloader kilidim açık yardımcı olursanız yapmak isterim. Teşekkürler herkese değerli yorumları için.