Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Board ID 3.29 IMEI Repair - Resistor Değişimi Gerektirmez

Yazdır

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
hayırlı sabahlar abi dediğnz işlemi yaptım sonuç yine aynı 1.adım dosyayı umtyle flaşladm ve ardından cihazı yine test point yapark chimeradan custom efs yi yazdım sonuç yine aynı ama bişey dikkatimi çekti umt den advance flash kısmında modem ( NON-HLOS) dosyasını sildiğmde cihaz sorunsuz açılıyor ama imei repair yapamıyorm şimiden teşekkürler
UMT ile Sadece System yüklediniz mi?

nicatbehbudoff

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2018
26
20
3
32
UMT ile Sadece System yüklediniz mi?
hocam boyle yaptim. step 1 yukledim. daha sonra chimeradan note 8t nin efs reset dosyani yukledim. daha sonradan umt advanced flasher bolumunden note 8t nin eng dosya diyelimmi ya degisim yaptimiz yazilimindan modem dosyayi flashladim. o modem dosyayi da zio dosya icerisine ekledim. ama qcn sadece zip icerisinde olan ile sebeke geldi basqa qcn ile sebeke gelmedi

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

• Beğen
Tepkiler: xberatx12121212

xberatx12121212

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
9 Ağu 2017
97
35
18
25
hocam boyle yaptim. step 1 yukledim. daha sonra chimeradan note 8t nin efs reset dosyani yukledim. daha sonradan umt advanced flasher bolumunden note 8t nin eng dosya diyelimmi ya degisim yaptimiz yazilimindan modem dosyayi flashladim. o modem dosyayi da zio dosya icerisine ekledim. ama qcn sadece zip icerisinde olan ile sebeke geldi basqa qcn ile sebeke gelmedi

siz cihazı açabldinzmi sizde kurul sırasında reset sorunu verdimi çünkü ne yapıtıysam beceremdim

nicatbehbudoff

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2018
26
20
3
32
siz cihazı açabldinzmi sizde kurul sırasında reset sorunu verdimi çünkü ne yapıtıysam beceremdim
defalarca yeniden yaptim. en son orginal yazilim atdim. imei sifir acildi. sonra umt ile step 1 yukledim. format atdim. chimera ile note 8t efs reset dosyasini restore yaptim. tek modem dosya yukledim acildi. qcn umt ile restore etdim sebeke geldi.

xberatx12121212

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
9 Ağu 2017
97
35
18
25
evet reset yapti defelarca. modem ve fsg acildi

modem fsg olark hangi dosyaları kullandınz çünkü ben modem dosyasını umt nin advance flash kımsından silince açılıyor ama imei repair yapamıyorm çünkü modem dosyası yok cihazda siz hangi fsg modem dosyalarını yükledniz ve şebeke geldimi sizde

nicatbehbudoff

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2018
26
20
3
32
modem fsg olark hangi dosyaları kullandınz çünkü ben modem dosyasını umt nin advance flash kımsından silince açılıyor ama imei repair yapamıyorm çünkü modem dosyası yok cihazda siz hangi fsg modem dosyalarını yükledniz ve şebeke geldimi sizde
note 8t in repairi icin yazilimin varmi?

• Beğen
Tepkiler: ProGsm

ozgursel

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eki 2019
8
0
1
34
Diag açılmasına rağmen connect failed hatası alıyorum. Nasıl qcn yükleyebilirim