Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 IMEI Repair İşlemi ve Anlatımı

Yazdır

mehmet6845

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2019
58
7
8
51
@Soulfly abi telefon çöktü yazılım atarken clean all and lock seçeneğini seçtim şimdi yazılımı yemiyor error veriyor yardımcı olursan çok sevinirim abi yanlış yere yazdım telefon modeli note 8 pro begonia

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
@Soulfly abi telefon çöktü yazılım atarken clean all and lock seçeneğini seçtim şimdi yazılımı yemiyor error veriyor yardımcı olursan çok sevinirim abi yanlış yere yazdım telefon modeli note 8 pro begonia
ustam ya ufi yada umt yetkili hesap olmadan olmaz kıredi sistemi ve yetkili hesap ile olur başkada olmaz

mehmet6845

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2019
58
7
8
51
bende de var ama yetkili hesap lazım o da kimsede kolay kolay bulunmaz
belli başlı kimselerde var onlarda 120 150 tl arası ücret istiyorlar yapmak için
bizim sitide bi arkadaş var bi sorayım uzaktan bağlantıyla yapabiliyorlar
teşekkür ederim haber bekliyorum müşterinin tel elimde kaldı

mehmet6845

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2019
58
7
8
51
Sorun çözüldü mü?
Hayır abi yazmıştımda gözükmüyor, şöyle ki abi.. ben mi flash pro'dan yazılım yüklerken yanlışıkla clean all and lock seçeneğini seçtim orada bozuldu tüm günümü ona verdim olmadı bi türlü videoda ki gibi yapınca da locked hatası veriyor telefon şuan unlock değil

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Hayır abi yazmıştımda gözükmüyor, şöyle ki abi.. ben mi flash pro'dan yazılım yüklerken yanlışıkla clean all and lock seçeneğini seçtim orada bozuldu tüm günümü ona verdim olmadı bi türlü videoda ki gibi yapınca da locked hatası veriyor telefon şuan unlock değil
Açık mı cihaz şu an yoksa açılmadı mı?

• Beğen
Tepkiler: mehmet6845

yaaplu

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Şub 2020
3
0
1
44
Abile çok önemli bi sorum olacak,