Yardım Xiaomi Redmi Note 8 IMEI Repair işlemi

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 IMEI Repair işlemi

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 IMEI Repair işlemi

Yazdır

Beckham07

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Puanlar
1
Arkadaşlar her şeyi yapıyorum ama imei değişmiyor her işlemleri uyguladım tek tek qcn yüklüyorm programından yüzde yüz diyor telefonu baştan başlatmıyor? ben elle başlatıyorum ama imei aynı değişmiyor ?

Untouchablee

Özel üye
Özel üye
Puanlar
51
Web sitesi
wa.me
Hocam imei hallettimde. Bu kayıtlı imeileri satan bir yer var mı acaba ? 3 adet lazım bana satın alacağım yurtdışı telefonum var onlar için..
Forum yetkilileri izin verirse verebilirim elimde var ama ücretli işe gireceği için izin almak gerekli Paradox Paradox

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Puanlar
301
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Forum yetkilileri izin verirse verebilirim elimde var ama ücretli işe gireceği için izin almak gerekli Paradox Paradox
Öncelikle yasa dışı işlerden de uzak durmanızı öneririm.
Kanunlar karşı gelmek DOĞRU DEĞİLDİR.
Siz özel üyesiniz, insanlarla özel konuşmalar yapabilirsiniz.
Lakin Mobil Kulüp hiç bir durumda hiç kimseye kefil olmaz ve sorumluluk almaz.

Son düzenleme:

RiTempest

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Puanlar
1
Acaba nasıl hallettiniz sanırım benimde imei değişmiyor .qcn dosyasını düzenliyorum bir keresinde bilerek değişik imei koydum yine değişmedi QPST %100 diyor ama restart atmıyor telefona

RiTempest

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Puanlar
1
Yardımcı olmamı ister misiniz hocam ?
Çok iyi olur sorun şu twrp kurdum magisk felan ama .qcn dosyasını düzenledikden sonra QPST ile kaydediyorum ama %100 geçiyor bitiyor exit diyor ama telefon yeniden başlamıyor ben manuel olarak yeninden başlatıyorum açtığında imei değişmemiş oluyor. (Bir kere test için farklı imei girdim yine değişmedi)

Lütfen JavaScript'i etkinleştiriniz!JavaScript'i etkinleştiriniz!