Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 IMEI Repair Without Box & Dongle (Box ve Dongle Olmadan)

Yazdır

odeko

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Haz 2020
1
0
1
40
merhaba; çok kısa bir süre içerisin de telefon kapanacak. bu yöntem ile redmi note 8 e farklı bir imei atabilirmiyim ? telefonu annem kullandığı için konu biraz acil farklı bir şehire gidecek. bilenler yardımcı olursa çok sevinirim. bir de atılacak olan imei numarası telefona göre fark eder mi herhangi bir imei numarası kaydı girilse sorun olur mu? acemiliğim için özür dilerim. cevap vereceklerden Allah rağzı olsun

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
merhaba; çok kısa bir süre içerisin de telefon kapanacak. bu yöntem ile redmi note 8 e farklı bir imei atabilirmiyim ? telefonu annem kullandığı için konu biraz acil farklı bir şehire gidecek. bilenler yardımcı olursa çok sevinirim. bir de atılacak olan imei numarası telefona göre fark eder mi herhangi bir imei numarası kaydı girilse sorun olur mu? acemiliğim için özür dilerim. cevap vereceklerden Allah rağzı olsun
Evet, cihazınızın bootloader kilidi açıksa IMEI Repair işlemi yapabilirsiniz.
Boxsuz IMEI Repair işlemi biraz sıkıntılı olabilir. Şebeke "E" çekme sorunu vs.
Kısacası telefonu bozmadan yapmak için bir uzman usta teknik servise verirseniz sizin için faydalı olur düşünüyorum.
İyi forumlar.

lillarv0

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2020
1
0
1
31
Merhaba qpst de qcn dosyasını seçip start dediğimde diag portun aktif olmadığı hatasını alıyorum ama aygıt yöneticisinde aktif görünüyor yardımcı olabilecek varmı adımları harfiyen uyguladım.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me

metehan2763

Üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2019
105
16
18
35
telefona twrp yükledim magisk yükledim reboot yaptım ama telefon açılınca hep twrp modda açılıyor

saorlihhan

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Eki 2019
5
1
3
28
Benim 3g çekmiyordu bu qcn ile yapınca düzeldi

Ekli dosyalar

• Qcn.zip
    133.6 KB · Görüntüleme: 43

skandal.lee

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Ağu 2019
7
1
3
41
Herşey normal oluyor. Hata almıyorum ni. Lakin *#06# imei 2 yazan yerde 380/98 yazıyor. Yardımlarınızı bekliyorumm

skandal.lee

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Ağu 2019
7
1
3
41
Cihaz şu an bu şekil qcn dosyasını Qprs ile sorunsuz yazıyorum lakin işlem tamamlanıyor hiç bir hata vermeden cihaza baqımca imei de bu resim çıkıyor