Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Kredisiz ve Auth Olmadan IMEI Repair ENG Firmware

Yazdır

burakorhan

Üye
Kayıtlı üye
22 Ağu 2018
33
16
8
28
Bu işlemden sonra cihaza global ROM flashlayınca boot etmiyor. Recovery loop yapıyor. Ama China atınca sorun olmuyor. ENG + Repair'den sonra Global için nasıl bir çözüm bulabiliriz?

burakorhan

Üye
Kayıtlı üye
22 Ağu 2018
33
16
8
28
Zip şeklinde %100 yükleme yapacaktır.
Bizzat kendim yüklemişim.
Yüklemeyi yapıyordu zaten ancak açılırken bootanimation ardından tekrar splash logo ve recoverye girip This MIUI software can't boot device tarzı bir yazı veriyordu. Ama China sürüm atarsam problem yok açıyor. Cihazı tekrar geri çağırdım, bugün deneyip yazıyorum. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

alfazo__

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2020
2
0
1
34
s.a ustam cihaza en rom yukledikten sonra fastboot modda efs sıfırlama işlemi yapınca dummy.bin hatası verıyor efs sıfırlanmıyor ?

burakorhan

Üye
Kayıtlı üye
22 Ağu 2018
33
16
8
28
Yüklemeyi yapıyordu zaten ancak açılırken bootanimation ardından tekrar splash logo ve recoverye girip This MIUI software can't boot device tarzı bir yazı veriyordu. Ama China sürüm atarsam problem yok açıyor. Cihazı tekrar geri çağırdım, bugün deneyip yazıyorum. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim.
Sorun halen devam ediyor. Global'i ZIP şeklinde tanıtıp yükleyince de aynı. Ama ENG + Repair'den sonra China atarsak sorun yok. Açıyor.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

badsoft

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2017
26
13
3
33
Sorun halen devam ediyor. Global'i ZIP şeklinde tanıtıp yükleyince de aynı. Ama ENG + Repair'den sonra China atarsak sorun yok. Açıyor.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
çin yazılımını nasıl kurdun peki usta ben kuramıyorum aynı sorun bendede var globale dondugumde sorun aynı mi yazsından kalıyor cimera ile çin rom denedim atamıyorum bır turlu flaslamıyor

burakorhan

Üye
Kayıtlı üye
22 Ağu 2018
33
16
8
28
ustam bootloder kapalı fastboottan nasıl flashlıyorsun ben bi turlu yapamadım mi flash toollamı yapıyorsun mı flash tool hata veriyor
Chimera ile ENG ROM flashladıktan sonra repairi yapıp adb reboot-bootloader fastboota alıyorum BL kapalı olmasına rağmen yazılımı yükler cihazda ENG yüklü olduğu için ben miflash kullanmıyorum hiçbir zaman da kullanmadım tavsiyem bu zip içerisindeki dosyaları yazılımın anadizinine at sonra yazılım klasörünü C:\ ye taşı. flashall.bat çalıştır yükler temiz kurulum

Örnek:
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

badsoft

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2017
26
13
3
33
Chimera ile ENG ROM flashladıktan sonra repairi yapıp adb reboot-bootloader fastboota alıyorum BL kapalı olmasına rağmen yazılımı yükler cihazda ENG yüklü olduğu için ben miflash kullanmıyorum hiçbir zaman da kullanmadım tavsiyem bu zip içerisindeki dosyaları yazılımın anadizinine at sonra yazılım klasörünü C:\ ye taşı. flashall.bat çalıştır yükler temiz kurulum

Örnek:
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Teşşekur ederim usta benim sorunum :) fastboot romu degılde recovery romu indiriyomusum ondan su an cın romunda calısyor bootloder unloock başvurusu yaptım cogu acılmaz diyor sende acıldımı

burakorhan

Üye
Kayıtlı üye
22 Ağu 2018
33
16
8
28
Teşşekur ederim usta benim sorunum :) fastboot romu degılde recovery romu indiriyomusum ondan su an cın romunda calısyor bootloder unloock başvurusu yaptım cogu acılmaz diyor sende acıldımı
Sahibi Türkmen bir kardeşim olduğu için Türkçe dilini çok önemsemedi China sürüm flashlayıp kendisine teslim ettim kullanıyor. Unlock başvurusu da yaptım ama. 300 küsür saat vermişti sanırım. Yarın bir gün bir işi düşerse en azından o kenarda dursun dedim. :)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sahibi Türkmen bir kardeşim olduğu için Türkçe dilini çok önemsemedi China sürüm flashlayıp kendisine teslim ettim kullanıyor. Unlock başvurusu da yaptım ama. 300 küsür saat vermişti sanırım. Yarın bir gün bir işi düşerse en azından o kenarda dursun dedim. :)

İyi yapmışsınız.

• Beğen
Tepkiler: burakorhan