Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Kredisiz ve Auth Olmadan IMEI Repair ENG Firmware

Yazdır

badsoft

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2017
26
13
3
33
Sahibi Türkmen bir kardeşim olduğu için Türkçe dilini çok önemsemedi China sürüm flashlayıp kendisine teslim ettim kullanıyor. Unlock başvurusu da yaptım ama. 300 küsür saat vermişti sanırım. Yarın bir gün bir işi düşerse en azından o kenarda dursun dedim. :)
Bugun 1 hafta doldu ve bootloder acıldı , yazmak istedim başına gelen arkadaslar için coZum olabilir

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

metehan2763

Üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2019
105
16
18
35
ustam mesela note 8 pro var elimde onuda cihimeradan aynı şekil eng rom atıp repair yapabilirmiyim yani cihimera yaparmı

xcekox

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ağu 2018
2
0
1
40
cihaz hiç açılmıyor titreme yok boot loader kapalı.
umt kredi var bende ama server ofline diyor.
bunun belli bir online saati var galiba nasıl öğrenecez onu bilen var mı.
redmi note 8 cihaz hiç açılmıyor sadece edl modda usb 9008 görüyor.uzaktan bağlanıp yapabilecek usta varsa yardımcı olabilirmi.size zahmet

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
cihaz hiç açılmıyor titreme yok boot loader kapalı.
umt kredi var bende ama server ofline diyor.
bunun belli bir online saati var galiba nasıl öğrenecez onu bilen var mı.
redmi note 8 cihaz hiç açılmıyor sadece edl modda usb 9008 görüyor.uzaktan bağlanıp yapabilecek usta varsa yardımcı olabilirmi.size zahmet
UMT Server şu an kapalı.
Chimera var mı elinizde varsa EDL den yazılım yükleyiniz.
Chimera yoksa uzaktan UFİ Dongle ile yazılım yüklenir.

demo55

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Mar 2017
21
5
3
44
ben de de var aynısı hıc acmıyor edl modda goruyor pc ufi-eft-umt var ufi de kredı olmadı ıcın mudahale etmıyor umt de kredı var 10 kredı ısdıyor oda auth server eroro verıyor bı turlu yuklıyemedım makınaya

demo55

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Mar 2017
21
5
3
44
ufi yazılım atması ıcın kredımı olmSI LAZIM ondada yapmadımı kredı cekıyo dıyolar onun ıcın almadım kredısız sadece chımeramı yapıyor

atalaygsm

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Nis 2018
3
0
1
54
merhabalar
repair işlemini başarılı bir şekilde yaptım sonrasında global sürümünü edl modda yükledim sorunsuz şekilde yüklendi işlem başarılı lakin sensörlerin çalışmadığını gözlemledim ,böyle bir durum başına gelen oldumu acaba

mtuncer95

Üye
Yasaklı üye
2 Haz 2020
30
3
8
28
merhabalar
repair işlemini başarılı bir şekilde yaptım sonrasında global sürümünü edl modda yükledim sorunsuz şekilde yüklendi işlem başarılı lakin sensörlerin çalışmadığını gözlemledim ,böyle bir durum başına gelen oldumu acaba
Bu hata genelde persist dosyasinin bozuk olmasjndan kaynaklaniyor. Deniyebilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

mehmet6327

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2019
9
0
1
43
hocam bi türklü flasy yukleyemedım yardımcı olurmusunz ya eng flastan sonra orjinal romu yüklenmiyor mi tooldan flas deniyorm errorr veriyor chimera ile deniyorm olmuyr