Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Null Bord ID: 2.19 ve 2.29 IMEI Repair

Yazdır

sendenadamolmaz

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2018
7
3
3
38
ustam sorun nedır nasıl yardımcı olayım sana
Üstad açılan konunun ve yapılan yorumların zaman aşımı olduğu aşikar..Güncel olarak bi sorun yaşıyorum not 8 cihaza samsung çip olduğunu bile bile edl modda eng rom yükledim ve cihaz açmıyor daha sonra chımera ile global rom yükledim durum yine ayın cihaz açar gibi yapıyor 1 saniye kadar ışık veriyor fastboota yine aynı 1 saniye kadar kalıp geri kapanıyor bu işin çözümü nedir ne yapmam gerekiyor.Bilgi ve birikilerin doğrultusunda yardımlarını esirgemeyeceğinden hiç şüphem yok..Saygılarımla..

• Sevdim
Tepkiler: pieer56

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Üstad açılan konunun ve yapılan yorumların zaman aşımı olduğu aşikar..Güncel olarak bi sorun yaşıyorum not 8 cihaza samsung çip olduğunu bile bile edl modda eng rom yükledim ve cihaz açmıyor daha sonra chımera ile global rom yükledim durum yine ayın cihaz açar gibi yapıyor 1 saniye kadar ışık veriyor fastboota yine aynı 1 saniye kadar kalıp geri kapanıyor bu işin çözümü nedir ne yapmam gerekiyor.Bilgi ve birikilerin doğrultusunda yardımlarını esirgemeyeceğinden hiç şüphem yok..Saygılarımla..
cıhazın bord ıdsı kac ustacım

atinckoc

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2017
6
0
1
44
Son zamanlarda chimera ile işlem yapamıyorum yazılımı zipten çıkartıyor sürekli reboot edl hatası veriyor.tekrar edl alıyorum yine aynı bütün xiaomi lerde aynı şeyi yapıyo .çözümünü bilen varmıdır.

sendenadamolmaz

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2018
7
3
3
38
ustam team ındır ver
Slmlar..Sen güzel bi gardaşıma benziyon :)Banada yardım edermisin.. Redmi not 8 eng rom yüklerken boad in versiyonuna bakmadım yükleme yaptım cihaz açmıyor sadece bir kaç saniye sinyal verip geri gidiyordu neyse konuyu uzatmayım cihazı ayağa kaldırdım elimde tüm pro araçlar mevcut son işlem esnasında umt ile repair yaparken boad in 2.29 qcn yüklerken hata veriyor diğer farklı yöntemde ise qcn yi editleyip qfil ile yüklediğimde hata vermiyor ancak işlem sonrası global rom yükleyince ımei alanları yine boş gözüküyor..Sorunsuz yükleyebileceğim qcn tavsiyeniz var mı ve ya msait bir zamanda uzak bağlantı ile yardımcı olabilirmisiniz..

sendenadamolmaz

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2018
7
3
3
38
Son zamanlarda chimera ile işlem yapamıyorum yazılımı zipten çıkartıyor sürekli reboot edl hatası veriyor.tekrar edl alıyorum yine aynı bütün xiaomi lerde aynı şeyi yapıyo .çözümünü bilen varmıdır.
Aynı sorundan bende müzdaripim eskiden test point ile kolaylıkla yükleme yaparken şimdi devamlı cihazı edl moda alın uyarısı veriyor.Diğer boxlar gibi eski sürümlerini indirip anlık işlemde yapamıyorsun..Konunun çözümü konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varsa memnun olurum..

pieer56

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Tem 2020
14
1
3
40
progsm ustam çok iyi biri yapabilcegi bişey varsa yardımcı olur.banada yardımcı olmuştu

pieer56

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Tem 2020
14
1
3
40
kardes bu i,şlerden pek anlamam ama benimde öyle oldu degişik bir rom yuklüyorlar chrimereden bikerelik açıyor oara diag acıp imei yazılıyor.benim cihazda note 8 öyle yardımcı oldular.fakat suan mi hesap kitlendi benim:(

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,814
163
Meksika
t.me
kardes bu i,şlerden pek anlamam ama benimde öyle oldu degişik bir rom yuklüyorlar chrimereden bikerelik açıyor oara diag acıp imei yazılıyor.benim cihazda note 8 öyle yardımcı oldular.fakat suan mi hesap kitlendi benim:(
Bootloader Kilidi açıksa uzaktan bağlantı ile Bypass yapabiliriz.

pieer56

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Tem 2020
14
1
3
40
Bootloader Kilidi açıksa uzaktan bağlantı ile Bypass yapabiliriz.
bl kapali hocam serverden sifirlatcam nasip olursa para ayarlayipta.bypas trtool ile bi abi yapmisti bl kapali teamla fakat ben drony apk mi ne var onu tmejsik yapmisim yakalandi yine kitlendi

Moderatör tarafında düzenlendi:

pieer56

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Tem 2020
14
1
3
40
bl kapali hocam serverden sifirlatcam nasip olursa para ayarlayipta.bypas trtool ile bi abi yapmisti bl kapali teamla fakat ben drony apk mi ne var onu tmejsik yapmisim yakalandi yine kitlendi
ogrendim nasil olcani ama abi bi seferlik yardim ettim normalde ucretli bypass dedi hakli bisey diemedim sagolsun yinede

Moderatör tarafında düzenlendi:

pieer56

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Tem 2020
14
1
3
40
hocam serverden kaldirdik meselayeni hesap actik bl kilidine badvuru yapip acabiliyomuyuz bide cin romda suan telim globale geri nasil donerim

dvjoki123

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2020
2
0
1
28
abiler ımages dosyasını attıktan sonra acılısda resetlıyor nedendir acaba yardımcı olabılırmısınız