Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilidini Açmak

• Konbuyu başlatan urnekm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 3K
 Yazdır

urnekm

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ocak 2020
15
0
1
39
Merhaba Arkadaşlar
Bende Redmi note 8 pro var bootloader kilidini açmak istiyorum ama mi 3 seferdir zaman veriyor.
İlk 166 geçti gene bir 166 verdi şimdide süre bitti 476 verdi.
Daha önce benim bu hesap üzerinde başka bir telefon vardı onda sıkıntı olmadı ama bunda sürekli böyle 1-1,5 ay olacak daha kilidi açamadım.
Ha birde mi hesabı sildim yeni hesap açtım şimdide bu sim karta daha fazla hesap eklemez yarısı alıyorum..
uzak bağlantı ile Acaba yetkili hesap ile açma imkanımız var mi ?

Not : ücretsiz yada ücretli fark etmez .Ücretli ise fiyat belirtir misiniz lütfen.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Bootloader kilidini yetkili hesap ile kaldıramazsınız.
Bootloader kilidini neden açıyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: urnekm

urnekm

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ocak 2020
15
0
1
39
Arkadaşlar değerli bilgileriniz için saolun ,sonunda çözüm buldum.

Çözüm : Diğer mi hesabımdan giriş yaptım gene aynı süreyi verdi.Telefonu önce fabrika ayalarına getirdim sonra XiaoMiTool V2 programı ile deneyim dedim ilk hesapla denedim olmadı ikinci hesabı bir kaç kere aynı programla deneyince direk unlok yaptı.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Arkadaşlar değerli bilgileriniz için saolun ,sonunda çözüm buldum.

Çözüm : Diğer mi hesabımdan giriş yaptım gene aynı süreyi verdi.Telefonu önce fabrika ayalarına getirdim sonra XiaoMiTool V2 programı ile deneyim dedim ilk hesapla denedim olmadı ikinci hesabı bir kaç kere aynı programla deneyince direk unlok yaptı.
İşlem yaptığınız programları paylaşır misiniz?

• Beğen

leoridas

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2020
25
6
3
40
hocam s.a bu imei repair işlemlerini yaparken cihazım bootloadere düştü şuan sadece fastboot modda açılıyor sanırım yetkili hesap ve edl ile yapılması gerekiyormus bana nasıl yardımcı olursun ? ufi ve hydra tool mevcut değil umt mevcut eger uygunsa bana bir ulaşsan ustam cihazı sana kargoda yaparım ? bir iletişim kuralım mı ustam ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam s.a bu imei repair işlemlerini yaparken cihazım bootloadere düştü şuan sadece fastboot modda açılıyor sanırım yetkili hesap ve edl ile yapılması gerekiyormus bana nasıl yardımcı olursun ? ufi ve hydra tool mevcut değil umt mevcut eger uygunsa bana bir ulaşsan ustam cihazı sana kargoda yaparım ? bir iletişim kuralım mı ustam ?

Kullanıcı adınız bana eski üyelerimizden birini hatırlatıyor.
:cenaze:

• Beğen

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
İşleminiz yapılır uzaktan UFİ Dongle ile, 150₺ ücretiniz olmaktadır.

• Beğen

Haqan

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2020
10
0
1
33
İşleminiz yapılır uzaktan UFİ Dongle ile, 150₺ ücretiniz olmaktadır.
Hocam merhaba,
Note 8 pro 64 gb india modeline ufi ile eng rom yüklemeye çalışıyorum ama bir türlü yapmıyor. Bl kilidi kapalı. Kredilerin çöp olduğuna mı yanayım yapamadığım cihazlara mı yanayım bilemedim. Nerede hata yapıyorum?

USB Driver: [MediaTek Inc.] wdm_usb, version: 3.0.1504.0, date: 1-22-2016
Connecting Bootrom...
[SERVER] XIAOMI_FL [begoniain,e208b9162f0c5fca] ref id: XF07224242727, cost: 4, your balance: 58
Bootloader has been authorized successfully
Authorization will be reset by unplugging the USB cable, change brand or model selection or closing the application
Sending Download Agent...
Platform: MT6785, Hw ver: 0xCA00, Sw ver: 0x0000
Secure config: 0x00
Error: -1073348605 (STATUS_BROM_CMD_SEND_DA_FAIL)
[H/W] Fail to download DA to baseband chip's internal SRAM!
There's a cable communication problem or target might be shutdown unexpectedly or target lost power supply
Error: -1073348605 (STATUS_BROM_CMD_SEND_DA_FAIL)
send DA data error. code 0x7024
(boot_rom.cpp, line:329)