Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro Cihaz Unlock Olmuyor, IMEI Sonrası Unlock Yapılmıyor

• Konbuyu başlatan urnekm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 51
  • Görüntüleme 8K

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
edl modda eng fw yuklemen gerekiyor bootloader açılacak chimera dosya halabtech de mevcut

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
halabtechdeki dosyanın linkini atarmısın
bende dosya mevcut upload için paylaşacaktım lakin link mevcut değil olsa zaten paylaşırdım. chimera olmadığından denemedim. eng fwnin bildiğimiz no_auth preloader dosyası var. bu dosya ekstra neyleri flaşlar config(frp) ve persist(mi acc) ve nv_data nv_ram(boş nv) yazar ayrıca boot flag ı unlock yapar tek seferde işleme hazır hale getirir.

metehan2763

Üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2019
105
16
18
35
bende dosya mevcut upload için paylaşacaktım lakin link mevcut değil olsa zaten paylaşırdım. chimera olmadığından denemedim. eng fwnin bildiğimiz no_auth preloader dosyası var. bu dosya ekstra neyleri flaşlar config(frp) ve persist(mi acc) ve nv_data nv_ram(boş nv) yazar ayrıca boot flag ı unlock yapar tek seferde işleme hazır hale getirir.
dosya sizde varsa upload edermisiniz

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
aynen dosya note 8 için başlık pro yazdığından benimde kafam karıştı pronun eng fw forumda mevcut zaten onda da eng fw perist ve frp dposyalarıyla flaşlamayı denemeniz gerekiyor.

metehan2763

Üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2019
105
16
18
35
aynen dosya note 8 için başlık pro yazdığından benimde kafam karıştı pronun eng fw forumda mevcut zaten onda da eng fw perist ve frp dposyalarıyla flaşlamayı denemeniz gerekiyor.
ben bootloeaderını kırmak istiyorum cihazın halabtechde varmış ama ücretli biz bo dosyayı note 8 lere atınca bootloader kalkıyormu