Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro Cihaz Unlock Olmuyor, IMEI Sonrası Unlock Yapılmıyor

• Konbuyu başlatan urnekm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 51
  • Görüntüleme 8K
 Yazdır

metehan2763

Üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2019
105
16
18
35
Hayır silinmez.
hocam elimde bir note 8 pro vardı bootloader unlock yaptım sonra mi flash prodan eng rom yüklicektim neyse flash dedim sonra clean all seçeneğini işaretlememişim hemen kabloyu çektim sonra fastboot moddan çıktım sonra cihaz bir daha fastboot moda girmedi usb takıyorum algılamıyo test point moda aldım gene algılamıyor şarza taktım 2 3 saat tekrar denedim sadece pc den ses geliyor ama görmüyor ne yapıcam acaba yardımcı olabilirmisiniz @Soulfly

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
hocam elimde bir note 8 pro vardı bootloader unlock yaptım sonra mi flash prodan eng rom yüklicektim neyse flash dedim sonra clean all seçeneğini işaretlememişim hemen kabloyu çektim sonra fastboot moddan çıktım sonra cihaz bir daha fastboot moda girmedi usb takıyorum algılamıyo test point moda aldım gene algılamıyor şarza taktım 2 3 saat tekrar denedim sadece pc den ses geliyor ama görmüyor ne yapıcam acaba yardımcı olabilirmisiniz @Soulfly
Keşke hiç çıkmasaydın, fastboot modunda.
UFİ Dongle tekrar yazılım yüklenir sorununuz çözülür.

• Beğen
Tepkiler: metehan2763

mhmtkfdr

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2017
3
0
1
32
Rica etsem halabtech üyeliği olan bir arkadaş redmi note 8 pro'nunkini de uploadlayabilir mi?

Son düzenleme:

fdman

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2020
1
0
1
26
Merhabalar,yaklaşık 1 ay önce imei atılmış bir redmi note 8 pro aldım.MiFlash ile clean and lock seçeneğini seçili unutarak rom atmaya çalıştım fakat hard brick durumda açıldı.Aldığım yere verdim.Önce eu rom sonra china rom atıldı.Şu an telefon Çin romunda ve ben eski haline,Global roma dönmek istiyorum.Bu mümkün mü?Benim için çok önemli çünkü telefonda google bile yok şu anda.Yardım edebilirseniz çok sevinirim..