Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Çöktü

Yazdır

OMERFARUK716

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2020
21
0
1
28
umt yada ufi box olan iletişime geçebilir mi acil
telefonun bl kilit açık twrp yükleme esnasında ekran gitti sadece pcye ve şarja takınca bildirim ışığı yanıyor titreme vs yok pc de ses açma ve powera basılı tutunca 2-3 sn görüyor yardımlarınıza ihtiyacım var ücreti mukabilinde

ckara1989

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Nis 2020
25
2
3
35
Benimde aynı şekilde bl kilidi açık 2-3 sn basınca mediatek com port görüyor onun harici tepki yok. Yarın yapabilir miyiz?

omer2580

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2020
8
8
3
36
bende aynı cihazdan başıma geldi gihazın arka kapak söküp batarya çıkarıp 10 dakika bekleyip tekrar dan takın sonra cihazın tuşlarını zorluyarak cihaz fastboot moda girecektir mi flastan yada eft dongleden cihaza uygun global rom yüklerseniz açılacaktır

ustapmyo1

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2020
7
0
1
31
soufly hocam bugün xiaomi redmi note 8 pro cihazı yeniden rootlamaya çalışırken brick ettim galiba fastboot modu açılıyor ancak yükleme yapmaya çalıştığım zaman "
fastboot : The term 'fastboot' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or operable program. C
heck the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try again.
At line:1 char:1
+ fastboot devices
+ ~~~~~~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (fastboot:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException" hatasını alıyorum

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
soufly hocam bugün xiaomi redmi note 8 pro cihazı yeniden rootlamaya çalışırken brick ettim galiba fastboot modu açılıyor ancak yükleme yapmaya çalıştığım zaman "
fastboot : The term 'fastboot' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or operable program. C
heck the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try again.
At line:1 char:1
+ fastboot devices
+ ~~~~~~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (fastboot:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException" hatasını alıyorum
Cihazınız bootloader kilidi açık mıydı?
Şu an açık değilse. Yetkili hesap veya UFİ ile çözülür.
Cihazınız GB nedir?

ustapmyo1

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2020
7
0
1
31
açık hocam bu sefer hiç tepki vermemeye başladı. tek tuş twrp denerken bu şekilde bi sonuç aldım. şuan bilgisayara takarken sadece ışık yanıyor onun dışında tepki yok

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
GB den kastınızı anlamadım. cihaz özelliklerim redmi note 8 pro 64
Note 8 Pro GB çok önemli efendim.
64 GB ise işlemcisi samsung cip taşıyor.
128 GB ise normal oluyor.
UFİ ile olur cihazınız 64 GB olduğu için 200₺ masrafınız var.
128 GB 150₺

ustapmyo1

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2020
7
0
1
31
hocam peki ödeme işlemleri filan nasıl olacak. bütün ödeme yollarım bu cihazın içinde