Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick

xberatx12121212

Üye
Kayıtlı üye
9 Ağu 2017
97
35
18
25
Selam Aleyküm Öncelikle herkeze hayırlı ramazanlar bugn elime xiaomi redmi note 8 pro geldi imei repair yapmak içn öncelikle cihazın bootloader kildini unlcok yaptım sonra eng yazılımı yükledim imei repair i gerçekleştirdim ardından cihaza stock rom yüklerken usb kablo yerinden oynadı ve cihaz hard brick oldu görüntü hiç bişy yok sonra neten araştrıdm cihaz adb yi goruyordu fastbootan neten izldğm videodaki gibi cihaza fastboot boot boot.img yaptm sonra cihaz mtk olark gördü ama hiç bir şeklide yazılım almıyor sp flash tooldan herşey denedim cihaz %100 de kalıyor ama yazılım yüklemiyor

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
TeamViewer paylaşır mısınız?
Birkaç işlem denemem gerekiyor.

xberatx12121212

Üye
Kayıtlı üye
9 Ağu 2017
97
35
18
25
hocam yen şifre xjq275 k.bakmayn hakınzı helal edin çok yordum sizi ama sorunucu çözdüm buyrun

Coskun52

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2017
6
0
1
36
hayırlı akşamlar kolay gelsin.az evvel benimde başıma geldi hallettim sp flash tool ile eng yazdırıp tekrar fastboot tan stock yükledim

OMERFARUK716

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2020
21
0
1
28
Bana da yardımcı olabilir misiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Coskun52

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2017
6
0
1
36
Preloader olarak görüyor mu ustam,sp flash toolda bağlayıp denedin mi.en azından hata da verse yazılım başlaması gerek.ses kısma ve on off basılı tutarak resetlemeyi deneyebilirsin flash tool a bağlı iken

OMERFARUK716

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2020
21
0
1
28
Preloader olarak görüyor mu ustam,sp flash toolda bağlayıp denedin mi.en azından hata da verse yazılım başlaması gerek.ses kısma ve on off basılı tutarak resetlemeyi deneyebilirsin flash tool a bağlı iken
Hocam hard brickledim galiba

Son düzenleme:

OMERFARUK716

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2020
21
0
1
28
hocam bl kilit açık cihazıma twrp yüklemeye çalışırken hata yaptım galiba sadece şarj ışığı yanıyor yardımcı olabilirmisiniz

Son düzenleme:

Coskun52

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2017
6
0
1
36
Açılmayıp lamba yanması normal şu anda çökmüş durumda.aygıt yöneticisinden takip edip port verip porttan düşme yapıyor mu bir bakın.bl açık olduğu için sp tool da auth hatası vermez eng rom sp ile modifiye dl dosyası ile canlanır.aynı olay geldi başıma siyah ekran sade bildirim ışığı vardı.ama pre com veriyordu bilg bağlanıldığında.dediğim gibi ses kısma ve on off 15 20 sn basılı tutup bilg görüp görmediğine bakın

OMERFARUK716

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2020
21
0
1
28
yok hocam görmüyor ne yapabilirim kafayı yiyeceğim mukabilinde ücrette öderim