Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick

Yazdır

Kaosum

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Haz 2020
8
0
1
31
aklımda kalanları yazıyorum site izin verseydi uzaktan bağlantı ile her kese yardımcı olamak isterdim. ilk olarak bütün driverlar kurulu olacak sorunsuz iki miflashpro programı üç begonya rom dosyası olacak ve usb kesinlikle usb 3 portuna takılmayacak cihazda hiç görüntü yolmayacak fastboot recovery vs pil işareti dahi sadece pc ye takınca ışık yanıyor olacak mi flashpro cihazı gördüğünde bazı seçenekler verecektir ben de defalarca denemeden sonra verdi bu seçenekleri oradan rom dosyasını yükleme kısmını seçiyoruz ( adı şu an aklımda yok zaten bu işlemde kafam şişmişti üzgünüm) ve cihaz yüklemeyi yapıyor ben bu şekilde kurtardım cihazımı aynısından tekrar olur ise kesinlikle videosunu çekeceğim saygılar. yazdıklarımın dışında hiç bir şeye ihtiyacınız yoktur
Bootlaoder kilitli miydi hocam bide usb taktığında bağlantısı kesiliyormuydu son denemeden önce

hysyn

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Kas 2020
4
0
1
33
merhaba arkadaşlar elimde bir not 8 pro cihazım var bootloader kilidi açık hard brick olmuş durumda şuan bu cihazı istanbul içi açabilecek ve imei atabilecek bir arkadaş varsa yardıcı olabilirmi bana

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
merhaba arkadaşlar elimde bir not 8 pro cihazım var bootloader kilidi açık hard brick olmuş durumda şuan bu cihazı istanbul içi açabilecek ve imei atabilecek bir arkadaş varsa yardıcı olabilirmi bana
cıhazın bl acıkmı kardesım

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
any desk ndırıp baglantı verırmısın bana uzaktan bakayım cıhazına ayaga kaldırayım

legaltrk

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Kas 2020
13
4
3
31
merhabalar arkadaşımın telefona twrp yüklerken anlamadığım bir sebepten hardbrick oldu. Çözebilirmiyiz acaba? Telefon ekran gelmiyor. ses açma tuşuna basınca 2 saniyeliğine aygıt yöneticisinde gözüküyor. mi flash tool ile denemedim yetkili hesap istedi. nasıl çözeriz acaba?

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
merhabalar arkadaşımın telefona twrp yüklerken anlamadığım bir sebepten hardbrick oldu. Çözebilirmiyiz acaba? Telefon ekran gelmiyor. ses açma tuşuna basınca 2 saniyeliğine aygıt yöneticisinde gözüküyor. mi flash tool ile denemedim yetkili hesap istedi. nasıl çözeriz acaba?
cıhazın bl acıkmı oncelıkle

• Beğen
Tepkiler: legaltrk