Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick

legaltrk

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Kas 2020
13
4
3
31
Hocam akşam vakti müsait oluyorum anca çalıştığım için akşam müsait olur musun acaba

• Beğen
Tepkiler: ProGsm

legaltrk

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Kas 2020
13
4
3
31
mi flash pro ile sp flash tooldan eng yazılımı yüklemeyi dene bootloader açık ise

Global stabil fastboot rom ile denedim hocam direk yönetici hesabı istiyor

Üst mesajlarda muiu forum dan trabzonlu arkadaşa sitem edilmiş bende onun yaptığı otomatik root paylaşımı ile yaptığımda hardbric oldu bilginiz olsun. Dikkat edin arkadaşlar

Kuonss

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Mar 2019
8
0
1
35
Bugün böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldım hallettim, factory eng rom dosyasını mi flash pro ile sp flash tool kısmından yükleyerek sorunu çözdüm factory eng modem dosyası da forumda var redmi note 8 pro imei repair kısmında. (telefonum uncloktu)
Cihazda sadece ışık mi yaniyordu

Kuonss

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Mar 2019
8
0
1
35
arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
Hocam benim cihaz bu durumda yardımcı olabilir misiniz

ruderoff

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2017
27
5
3
37
@Kuonss, kardeşim cihazın bootloader açık ise xiaomi tool pro ile sp flash tool seçip note 8 pro nun eng romunu yüklüyorsun sp flash tooldan sonra repair yapılıcaksa yapıp geri orjinal yazılımı atıyorsun fastboot modda

Kuonss

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Mar 2019
8
0
1
35
@Kuonss, kardeşim cihazın bootloader açık ise xiaomi tool pro ile sp flash tool seçip note 8 pro nun eng romunu yüklüyorsun sp flash tooldan sonra repair yapılıcaksa yapıp geri orjinal yazılımı atıyorsun fastboot modda
Hocam dediğim gibi sadece beyaz ışık yanıyor pc ye bağlayınca... sp tool dan dowloand diyorsum cihazı kapalı şekilde ki zaten kapalı ses kısma tuşuna basıp bağlıyorum ama tepki yok görmüyor pc ve yükleme başlamıyor.. Yoksa arka kapağımı açmam gerek. tam olarak nasıl yükleniyor. Bu arada bootloader açık mı bilmiyorum kapalıysa hiç görmez mi pc yoksa farklı hata mı verir yüklerken.

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Hocam dediğim gibi sadece beyaz ışık yanıyor pc ye bağlayınca... sp tool dan dowloand diyorsum cihazı kapalı şekilde ki zaten kapalı ses kısma tuşuna basıp bağlıyorum ama tepki yok görmüyor pc ve yükleme başlamıyor.. Yoksa arka kapağımı açmam gerek. tam olarak nasıl yükleniyor. Bu arada bootloader açık mı bilmiyorum kapalıysa hiç görmez mi pc yoksa farklı hata mı verir yüklerken.
ufi ile yenıden yuklenmesi lazım daha once imei repair ıslemı yapıldımı