Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick

Yazdır

Kuonss

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Mar 2019
8
0
1
35
ufi ile yenıden yuklenmesi lazım daha once imei repair ıslemı yapıldımı
Onu da bilimyiorum inanın aldım rom yükleyeyim derken böyle oldu şimdi baktım cihaz sadece ses yükseltme ve powera basınca pcde görüyor ünlemli şekilde o da sanırım driverden sonrageri gidiyorç Siz halledebilirmisiniz .Ücretli falan yüksek değilse.

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Onu da bilimyiorum inanın aldım rom yükleyeyim derken böyle oldu şimdi baktım cihaz sadece ses yükseltme ve powera basınca pcde görüyor ünlemli şekilde o da sanırım driverden sonrageri gidiyorç Siz halledebilirmisiniz .Ücretli falan yüksek değilse.
nv ram nv data dosyaları varmı elınde?

ruderoff

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2017
27
5
3
37
Hocam dediğim gibi sadece beyaz ışık yanıyor pc ye bağlayınca... sp tool dan dowloand diyorsum cihazı kapalı şekilde ki zaten kapalı ses kısma tuşuna basıp bağlıyorum ama tepki yok görmüyor pc ve yükleme başlamıyor.. Yoksa arka kapağımı açmam gerek. tam olarak nasıl yükleniyor. Bu arada bootloader açık mı bilmiyorum kapalıysa hiç görmez mi pc yoksa farklı hata mı verir yüklerken.
cihazın arka kapağını sök bataryayı çıkar geri tak sonra ses kısmaya basılı tutarak pc ye bağla eğer com port görmez ise jtag ile yapılması gerekir

cybersabotageteam

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
4
0
1
47
Bootloop ekranında kaldı sadece beyaz ışık yanıyor unlock yapmıştım twrp yüklerken böyle kaldı fastboot gelmiyor logo yok

bbc42

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ara 2020
6
1
3
44
@ProGsm, slm hocam tel hard brick oldu sp flash rom yukluyorum status bdrom cmd hatası veriyor bilgisayar cihazı portta 5 sn gryr giditor yardımcı olurmusunuz

bbc42

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ara 2020
6
1
3
44
Şu an driverları kurdum com3 olarak gördü fakat yüklemeye geçmedi. cihazın batarya söktüm çıkardım pimini yine olmadı bu konuda yardıcı olursanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: ProGsm

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Şu an driverları kurdum com3 olarak gördü fakat yüklemeye geçmedi. cihazın batarya söktüm çıkardım pimini yine olmadı bu konuda yardıcı olursanız sevinirim
cıhazınız brıck anladıgım kadarı ıle twrpmı yukledınız nasıl oldu anlatabılırmısınız yada bana bı team verırmısınız

bbc42

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ara 2020
6
1
3
44
cıhazınız brıck anladıgım kadarı ıle twrpmı yukledınız nasıl oldu anlatabılırmısınız yada bana bı team verırmısınız
hocam tele otomatik güncelleme geldi v12.0.4.0 baktım beğenmedim. TWRP kurdum keske kurmaz olsaydım TWRP den v.10.04. recovery yaptım and 10 dan 9 dusuruyim dedim brick oldu