Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Atarken "clean all and lock" Seçeneğinin Açık Kalması Nasıl Düzeltilir?

Yazdır

samet06

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2020
3
0
1
31
arkadaşlar telefoncu arkadaşım redmi 8 pro cihazıma imei attıktan , sonraki işlemde clean all and lock seçeneğine basarak yanlışlıkla telefonu askıya aldı. Telefon imei aldı fakat artık yazılım yükleyemiyoruz telefon askıda kaldı yani. Şimdi sorum şu bu telefon artık temiz bir yolla düzeltilebilirmi ? Edl işlemi ne kadar sağlıklı bu cihaza edl yapılabiliyor mu ? arka kapak açılmasının cihaza ne zararı olur su geçirme yada kozmetik açıdan bir değer kaybına yol açar mı ? Tüm bu işlemler yapılsa dahi telefon eskisi gibi randımanlı çalışır mı ? sizden bilgi istiyorum teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Başvuru yaparak cihazınızı Unlock hale getirebilirsiniz.
Sorun olmaz.
konuyla ilgili bir çok kaynak mevcut.

Yaşadığınız şey olumsuz veya olağan dışı bir durum değildir.
Alsında olması gereken de budur.
Bu cihazlar fabrikadan kilitli olarak çıkarlar.
Asıl anormal olan kilidin açık olmasıdır.

samet06

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2020
3
0
1
31
Kıymetli üstad yukarda detaylı anlattığım şekilde açık olan bootloader imei atılma esnasında geri kapandı bunu açmaya çalışıyoruz yetkili mi hesabı lazımış saatlik nerden bulabiliriz
?​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Kıymetli üstad yukarda detaylı anlattığım şekilde açık olan bootloader imei atılma esnasında geri kapandı bunu açmaya çalışıyoruz yetkili mi hesabı lazımış saatlik nerden bulabiliriz
?​
Satın almak istiyorsanız tanıdığım bir kişi var size yardımcı olabilir.

kensopoy

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2018
14
3
3
37
Ufi dongle ile kredi kullanarak kilitli olan cıhaza nasıl flashlarım? Da mode veya botrom a nasıl sokarım arkadaşlar?

gokmenm

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2020
19
3
3
46
benzer sorunu yaşadım. EDL moda aldık cihazı.

ancak sende gerek olmayabilir. Recovery mi asistant moda girebilsen. ordan mi programına bağlandık. orda ugrastık giriş yaptık.
sonra XiaoMiTool V2 ile yazılım kurabildik. denk geldi yani. şans biraz.
Günlerce ugrastık biranda düzeldi.
Mutlaka olacaktır.
EDL moda alması da zor değildir. Kolay gelsin

Mehmetemin75

Üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2018
41
4
8
30

ancak sende gerek olmayabilir. Recovery mi asistant moda girebilsen. ordan mi programına bağlandık. orda ugrastık giriş yaptık.
Mutlaka olacaktır.
ustam drek onlock mu yaptın yoksa lock olarak mı yazılım mı attım

Laqqer

Üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
31
5
8
34

Mutlaka olacaktır.
Note 8 Pro da edl modu olmaz sizi cihaz note 8'dir

yasin61616161

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Nis 2021
1
0
1
27
iyi akşamlar ben xiaomi note 8 pro ya imei atarken clean all and lock kısmını işaretledim ve telefon açılmıyor çözümü var mı

SerseristyLe

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2021
28
3
3
35
iyi akşamlar ben xiaomi note 8 pro ya imei atarken clean all and lock kısmını işaretledim ve telefon açılmıyor çözümü var mı
Yetkili hesabı atlama ile sp flash tool ile sistem kurulumu yapılabiliyor note 8 pro note 9s ve note 9 cihazlara yani MTK işlemcili cihazlarda bu işlem mevcut İnternet üzerinden araştırma yapın derim forumda konusu var mı bilmiyorum