Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair Maui Meta Sorunu

Yazdır

AhmetAkay

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2020
3
1
1
35
Redmi not 8 pro imel çakma işleminde muai meta (imel yazma prgramı) Boot erkanında telefon kapalı iken usb kablosunu takıyorum anında telefon açılıyor ve meta programı boot yapamıyor nedeni nedir bu işten anlayan var mı ?

• Beğen
Tepkiler: HAKİM345

AhmetAkay

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2020
3
1
1
35
Kararlı sürücüleri bulamadım bir kaç safyadan indirdiğim sürücüleri yükledim

Mustafa212112

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ağu 2020
7
1
3
29
yardımcı olabilir misiniz ? maui meta işleminde telefonu bilgisayara bağladığımda kendiliğinden açılıyor telefon yeşil tiklere gelmiyor sorunu nedir acaba. teşekkür ederim şimdiden

Moderatör tarafında düzenlendi:

tuncay_05

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Eyl 2019
6
0
1
36
driver kontrol edin yüklenmeyen varsa onu yükleyin ve bir kaç defa deneyin tekrar denemelerinizi telefonu tamamen kapatın 5 sn bekleyin sonra usb bağlayın

head.head91

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Mar 2020
1
0
1
30
Eğer kablosuz mouse klavye kullanıyorsanız sıkıntı çıkabiliyor.

Maui açınca öncelikle connect yazısına tıklayın. Sonra kablosuz klavye mouse u usb girişinden çıkarın. Telefonu kapatıp pc ye usb ile bağlayın. Sağ taraftaki işaretler yeşil olduktan sonra mouse klavyeyi tekrar pc ye takıp imei çakma işlemine devam edebilirsiniz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa212112

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ağu 2020
7
1
3
29
Doğru diyorsun bir başka sorun da o olabilir ama ben sorunu çözdüm teşekkür ederim. Driver eksik yüklenmiş ondan kaynaklı

Alabama

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ara 2020
8
1
3
41
S.a hocam bu soruyu soran hiç olmamış aklıma takıldı note 8 pro imei repair işleminde 6/64gb yada 6/128gb farkediyormu yoksa yapılan işlemler verilen dosyalar her ikisi içinde aynımı..saygılar.

taxmnysa

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2020
2
0
1
36

Maui açınca öncelikle connect yazısına tıklayın. Sonra kablosuz klavye mouse u usb girişinden çıkarın. Telefonu kapatıp pc ye usb ile bağlayın. Sağ taraftaki işaretler yeşil olduktan sonra mouse klavyeyi tekrar pc ye takıp imei çakma işlemine devam edebilirsiniz.

(y)(y) Tesekkurler ustad

DreaMMasterSS

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Kas 2021
1
0
1
33
merhaba xiaomi redmi note 8 pro telefona imei atmak istiyorum ama mi flash pro benden mi hesabı istiyor ve işlem yapmıyor bootloader açık uzaktan bu işi yapan kişiler varmı ?

lazusagu

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eyl 2020
4
0
1
38
yardımcı olabilir misiniz ? maui meta işleminde telefonu bilgisayara bağladığımda kendiliğinden açılıyor telefon yeşil tiklere gelmiyor sorunu nedir acaba. teşekkür ederim şimdiden

çözümü arkadaşın dediği gibidir, redmi note 9 ile de aynı sorun ile karşılaşanlan head.head91 arkadaşın dediği gibi çözüme ulaşacaktır.
dipnot : eğer cihaz açılırsa ,kabloyu cıkarın cihazı kapatın ve tekrar kabloyu takın programdaki ilerleme her durduğun da kabloyu telefondan çıkarıp takın işlem tamamlana kadar. iyi forumlar