Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Yazdır

adile

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2018
24
5
3
44
kolay gelsin basit aslında video da her şey gösteriyor iyi takip edin

Son düzenleme:

Eshkiya21

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eki 2020
2
0
1
35
S.a hocam Sabah ilk isim Bunu denemek olacak insallah basarili bir sekilde tamanlarim Takildigom yerde Size hemen nasil ulasa bilirim yardim icin?

Eshkiya21

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eki 2020
2
0
1
35
Merhabalar hocam. Bugün sabah itibari ile tüm işlemleri başarı ile yaptım. Şu an hafıza kartı olan kısma yerleştirdim çalışıyor fakat şu sorum olucaktı sim 1 için mauı metaya yazsak olur mu veya sim 1i nasıl aktif edebiliriz hafıza kartı kullanamıyorum sim olduğu için çok acil yardımcı olur musunuz?
Bu Soruyu bende merak ediyorum...

nahita

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2020
9
0
1
36
Merhabalar daha önce imei repair işlemi yapılmış cihaza tekrar imei repair yapmam gerekiyor bu hususta bir kaç şey sormak istiyorum. İlk repair işleminden sonra gelen güncellemeleri yaptım. Şimdiki yazılım versiyonları ekteki resimdeki gibi. Bu yazılım versiyonundan dolayı yinede yukarıdaki işlemelerin aynısını yapsam sorun olur mu çünkü bir yerde sürüm düşürmüş olacağım sanırım.

Diğer bir hususta diyelimki clean all seçeneğini seçmeyi unuttuk ve bl kilitlendi. İlk etapta olduğu gibi bl kilidini açma prosedürünü uygulasak da açılmıyor mu! İllaki mi yetkili hesabı mı olması gerekiyor.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

akilliapo

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2019
6
0
1
48
merhabalar

BL kilidi açık olan cihazım var daha once modem repair işlemi yapılmış şu an ki sürüm 12.01
modem tamir işlemi için
aynı işlemleri mi yapmam gerekiyor??

akilliapo

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2019
6
0
1
48
Merhabalar daha önce imei repair işlemi yapılmış cihaza tekrar imei repair yapmam gerekiyor bu hususta bir kaç şey sormak istiyorum. İlk repair işleminden sonra gelen güncellemeleri yaptım. Şimdiki yazılım versiyonları ekteki resimdeki gibi. Bu yazılım versiyonundan dolayı yinede yukarıdaki işlemelerin aynısını yapsam sorun olur mu çünkü bir yerde sürüm düşürmüş olacağım sanırım.

Diğer bir hususta diyelimki clean all seçeneğini seçmeyi unuttuk ve bl kilitlendi. İlk etapta olduğu gibi bl kilidini açma prosedürünü uygulasak da açılmıyor mu! İllaki mi yetkili hesabı mı olması gerekiyor.
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
aynı sorun bende de mevcut

Moderatör tarafında düzenlendi:

com_angel

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
19 Ocak 2017
14
3
3
39
tekrardan imei rapair işlemi mi yapmak için soruyorsunuz tam anlamadım sorunu

com_angel

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
19 Ocak 2017
14
3
3
39
işlemler yine aynı olacak eng rom yükleyeceksiniz repair işlemi yapacaksınız sonra en son sürüm global romu yükleyeceksiniz

ama sakın yedek almayı unutmayın bilgileriniz silinecektir çünkü eng yüklerken