Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair (Özel Anlatım)

Yazdır

Theamed

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ara 2020
1
0
1
34
Merhabalar,
Telefonuma eski bir telefonumun imesini atmak istiyorum, bu yöntemi kullanabilir miyim? Atacağım imei Nokia N95 imei’si. Kullanımda bir problem yaratır mı?

Alabama

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ara 2020
8
1
3
41
S.A hocam bu işlemde (note 8 pro) 64 gb yada 128 gb olması farkediyormu..bendeki 128 gb olan modeli.

Alabama

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ara 2020
8
1
3
41
birde bendeki android sürümü 10 .. son işlem stock rom olarak android 10 atsak olurmu.tşk.ler.

Alabama

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ara 2020
8
1
3
41
hocam sizlere soru olarakta sorduğum evham yaptığım bir konu üzerinde..benim gibi olanlar için bilgilendirme olsun ; bl kilidi açılma süresi olarak yapılmaması gerekenler olarak kullanıcı adı,şifreyi değiştirmeyiniz( ben şifremi değiştirmiştim) ayrıca mi hesabının kapatılıp açılmaması öneriliyor.ben bunların her ikisini de ne yazıkki yaptım ve aklımda soru işareti oluştuğu için sizlere sormuştum...unlock işlemini tekrar yaptım ve süre geri sayımının devam ettiğini gördüm,sorun yoktu.57 gün vermişti ve 50 gün kalmış olarak görünüyordu.saygılar.

richmon

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Nis 2021
4
1
3
46
Merhaba.Her şey yolunca fakat son uygulamada cihazı kapatıp uygulamayı açıyorum usb kabloyu bağladığımda cihaz direkt şarja alıyor kendini ne yaptıysam çözemedim başına gelip çözen arkadaşlar bir yardımcı olun lutfen. Usb hata ayıklama izninin felan verdim her şey açık fakat direk şarja alıyor.

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
Merhaba.Her şey yolunca fakat son uygulamada cihazı kapatıp uygulamayı açıyorum usb kabloyu bağladığımda cihaz direkt şarja alıyor kendini ne yaptıysam çözemedim başına gelip çözen arkadaşlar bir yardımcı olun lutfen. Usb hata ayıklama izninin felan verdim her şey açık fakat direk şarja alıyor.
Maui meta da connecte bastiktan sonra mi takiyorsunuz kabloyu

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Hala olmuyor ise Maui Metadan Connect diyip ardından adb reboot konutunu verin maui meta görecektir. %21-22 ye kadar dolduktan sonra disconnect diyip telefonu çekin ve yeniden başlatın. Ardından ilk dediğim kısmı tekrarlayın.