Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Repair Sorunu

Yazdır

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
note 8 pro için elimde loader dosyası var satın alınan "MTK_AllInOne_DA_mt6765_mt6785" bu dosya ile sp flash toolla işlem yapmak istiyorum fakat need auth file hatası alıyorum.. ufiden denemek istediğimde bu loader ile ufi sürekli 30dk sonra dene diyor. 1 saat sonra dene diyor sürekli başka zamana atıyor..
UFİ Server arada bir denemeniz gerekli her zaman aktif olmuyor.
Saat başı veya arada bir deneyiniz.
Yada size verdiği süreden bir saniye kala deneyiniz.

• Beğen
Tepkiler: imerdinc

imerdinc

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2018
20
6
3
34
UFİ Server arada bir denemeniz gerekli her zaman aktif olmuyor.
Saat başı veya arada bir deneyiniz.
Yada size verdiği süreden bir saniye kala deneyiniz.
çok teşekkür ederim herşey için peki birşey sorabilirmiyim ?? eğer bu cihaz 128gb olsaydı ne olurdu ??? ozaman ne yol izlemek gerekirdi ?

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
çok teşekkür ederim herşey için peki birşey sorabilirmiyim ?? eğer bu cihaz 128gb olsaydı ne olurdu ??? ozaman ne yol izlemek gerekirdi ?
Eskiden 64 GB Jtag ile olurdu, yeni bir dosya çıktı UFİ ile yükleniyor.
128 GB ise Normal ENG Firmware atıyorsunuz.

imerdinc

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2018
20
6
3
34
birde hocam rahatsız ediyorum seni bu saatte fakat redmi 6 cihaz var yine aynı ufi bizi sürekli ileri saatlere atıyor genel bir server problemi mi var acaba çok zor durumda kaldım bu cihazlarla başım dertte :(

Son düzenleme:

imerdinc

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2018
20
6
3
34
hocam bu saatte rahatsız ediyorum fakat biraz zor durumda kaldım ve bilgine güveniyorum..
Note 8 samsung chip'li bi cihaza farkında olmadan engrom attım. cihaz açılmadı ve sonra geri getirmek için miui 11 attım şimdi açıldı fakat attığım eng rom modem sildiği için şuan şebeke yok ve eng rom atmam gerekiyor. bu cihaza nasıl eng rom atabilirim açılmıyor engromda..

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
hocam bu saatte rahatsız ediyorum fakat biraz zor durumda kaldım ve bilgine güveniyorum..
Note 8 samsung chip'li bi cihaza farkında olmadan engrom attım. cihaz açılmadı ve sonra geri getirmek için miui 11 attım şimdi açıldı fakat attığım eng rom modem sildiği için şuan şebeke yok ve eng rom atmam gerekiyor. bu cihaza nasıl eng rom atabilirim açılmıyor engromda..
Çözümü var, ücretli supportlarda.

İsmaileagle

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2020
5
1
3
33
merhaba ustalarım note 8 pro china cihazına repair işlemi yaparken clean all and lock seçtim yanlışlıkla telefon kilitlendi.Daha sonra çin yazılımı atıp açtık.Fakat şu an bootloader kilidi açma başvurusu yapmıyor hata veriyor.cihaz kilitli bu cihaza nasıl global yazılım yükleyebilirim?

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
note 8 pro için elimde loader dosyası var satın alınan "MTK_AllInOne_DA_mt6765_mt6785" bu dosya ile sp flash toolla işlem yapmak istiyorum fakat need auth file hatası alıyorum.. ufiden denemek istediğimde bu loader ile ufi sürekli 30dk sonra dene diyor. 1 saat sonra dene diyor sürekli başka zamana atıyor..
bl kapalıysa
ufı atmanız lazım ustam

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
merhaba ustalarım note 8 pro china cihazına repair işlemi yaparken clean all and lock seçtim yanlışlıkla telefon kilitlendi.Daha sonra çin yazılımı atıp açtık.Fakat şu an bootloader kilidi açma başvurusu yapmıyor hata veriyor.cihaz kilitli bu cihaza nasıl global yazılım yükleyebilirim?
Akşamları saat 19:05:00 ile 19:10:00 arası deneyin.
Her saat başı örnek: 20:05:00 ile 20:10:00 arası deneyin %100 yükleme yapar.
Not: Son server aktifliği 00:05:00 ile 00:10:00 arasıdır.