Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro (Begonia) Unbrick

Yazdır

mustafa3455

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Haz 2018
17
2
3
33
s.a abi kolay gelsin sizden bende eft var bi note 8 var twrp atarken brik oldu nasıl işlem yapacam xml dosyası falan istiyor

Malazgirt18

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Tem 2020
5
0
1
36
Merhaba değerli arkadaşlar

Paylaşım için çok teşekkürler

Sorunum 1. kısımdaki gibi :) Akşam deneyeceğim umarım başarırım ve fazla başınızı ağrıtmam

1. si sadece şarj ışığı yanıyor ise

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Unbrick

Malazgirt18

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Tem 2020
5
0
1
36
Açtım vallahi telefonu biraz uğraştım ama oldu, Bootlader kilidinin açık olması büyük avantaj tabiki

Malazgirt18

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Tem 2020
5
0
1
36
Selamlar

İmei başarılı bir şekilde dğeiştirdim Telefondan soruladığımda da yeni İmei görünüyor. Ancak bugün yasal uyarı mesajı geldi tamamen farklı bir imei üzerinden 90 gün içinde kapatılacaktır diye. ama imei hiçbir rakamı tutmuyor tamamen farklı

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Selamlar

İmei başarılı bir şekilde dğeiştirdim Telefondan soruladığımda da yeni İmei görünüyor. Ancak bugün yasal uyarı mesajı geldi tamamen farklı bir imei üzerinden 90 gün içinde kapatılacaktır diye. ama imei hiçbir rakamı tutmuyor tamamen farklı
kardeşim geç oldu ama kendi cihazın kayıtlı ise önemsiz bir hata ancak imei değiştirmek suçtur bilgin olsun forumda paylaşılan bilgiler tamir amaçlıdır

yolcu1978

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ağu 2017
1
0
1
46
kardeş çok saol sayende ayağa kalktı cihaz bataryayı çıkarıp attım oldu

alperen7749

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Eyl 2018
1
0
1
26
Rom ataken mi flash ile unluock and flash seciliymiş gormedim romu kurdu main menüde döngüye aldı fastboot giriyor pc cihazı görüyor yardımcı olurmusunuz telefoncu götürdüm server diye 3 hafta bosuna kaldı yardımcı biri varsa yardım etsin lutfen ücreti artık takmıyorum nederseniz o fiyat olsun ama cihaz acilsinda edl felanda açarım bir şekilde lütfen

enes gsm

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
7
1
3
25
arkadaşlar %1000 çalışıyor ben flaşladım unlocked cihazda. deneme fırsatı olan bootloader kapalı olanda da deneyebilir. mediatek yapısından dolayı flaşlaması biraz uğraştırıcı basit hatalar yüzünden yapamayabilirsiniz ama oluyor.

sp flaş toola yazılımı seçemiyorum onu nasıl yapcam

mtheaven35

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Mar 2020
3
1
3
27
Selamun Aleykum. Telefon siyah ekranda sanırım kendi kendine restart ediyor( bildirim ışığı sönüyor arada). Pil sökmeden bu yöntem ile çözebilir miyim?

• Beğen
Tepkiler: ProGsm

mtheaven35

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Mar 2020
3
1
3
27
cihazınızın blsı acıkmı
en son yaptığım işlemi anlatayım
1- mi flash ile rom attım.(clean all seçili yani blsi açık olması lazım .)
2- cihaz normal açıldı, google hizmet hataları veriyordu. twrp den sıfırlamak aklıma geldi
3- fastboot moda alıp twrp yükledim(sürümünü hatırlamıyorum). bu işlemden sonra telefon kapandı ve tekrar açılmadı.

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
en son yaptığım işlemi anlatayım
1- mi flash ile rom attım.(clean all seçili yani blsi açık olması lazım .)
2- cihaz normal açıldı, google hizmet hataları veriyordu. twrp den sıfırlamak aklıma geldi
3- fastboot moda alıp twrp yükledim(sürümünü hatırlamıyorum). bu işlemden sonra telefon kapandı ve tekrar açılmadı.
yukledıgınız twrpden dolayı cıhaz brıc olmus team varmıdır ustacım ver bı bakayım