Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 QNC VoLTE 4.5G

Meta başlık: Xiaomi Redmi Note 8 QNC VoLTE 4.5G

Meta açıklama: Xiaomi Redmi Note 8 QNC VoLTE 4.5G

Numan27

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Şub 2020
9
0
1
48
Siz rootlamayı düzgün yapmıyorsunuz
1 yazılım atın
2 twrp yükle
3 cihzın içine magidk at kur
4 reset efs yap
5 advanced +install root
6 cihazı başlat kur
7 Wifi ye bağlan magisk manager apk indir tamamdır
bu denilen işlemleri bende yapıyorum qcn dosyasını ise QFIL ile yüklüyorum (QPST ile de denedim) 2 farklı qcn ile denedim 4.5g geliyor sorun yok ama bir süre sonra tlf kapatıp acınca 2g ye düşüyor işin ilginç tarafı hiç 3g olmuyor 4.5g ve 2g arasında gidip geliyor 2 haftadır telefon kapanmadığı sürece 4.5g var, bu konuda ki qcn doısyasını yüklediğim zaman cihaz TWRP moduna geçiyor devamlı biraz önce eu rom yükledim yine aynı işlemleri yaptım 4.5g var 1 2 saat sonra yine cihazı kapatıp açacağım 2g ye düşmez inşallah başka bir yolu var ise yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

tokato

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2020
43
0
6
34
bu denilen işlemleri bende yapıyorum qcn dosyasını ise QFIL ile yüklüyorum (QPST ile de denedim) 2 farklı qcn ile denedim 4.5g geliyor sorun yok ama bir süre sonra tlf kapatıp acınca 2g ye düşüyor işin ilginç tarafı hiç 3g olmuyor 4.5g ve 2g arasında gidip geliyor 2 haftadır telefon kapanmadığı sürece 4.5g var, bu konuda ki qcn doısyasını yüklediğim zaman cihaz TWRP moduna geçiyor devamlı biraz önce eu rom yükledim yine aynı işlemleri yaptım 4.5g var 1 2 saat sonra yine cihazı kapatıp açacağım 2g ye düşmez inşallah başka bir yolu var ise yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bende günlerdir deniyorum sizinle aynı sonuçları alıyoruz.

Numan27

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Şub 2020
9
0
1
48

Bende günlerdir deniyorum sizinle aynı sonuçları alıyoruz.
Eu rom dan sonra sonuç yine aynı değişen olmadı bu gidişle telefonu hiç kapatmayacağız kapanmazsa sorun yok ya da yanımızda laptop taşıyacağız 2g ye düştüğü an yeniden qcn yüklemek için :)

tokato

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2020
43
0
6
34
Eu rom dan sonra sonuç yine aynı değişen olmadı bu gidişle telefonu hiç kapatmayacağız kapanmazsa sorun yok ya da yanımızda laptop taşıyacağız 2g ye düştüğü an yeniden qcn yüklemek için :)

QCN yükledikten sonra TWRP den EFS yedeği aldım ben. O yedeği geri yükleyerek çözüyorum şimdilik.

okanbaba4242

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2020
10
0
1
25
rica ederim şuan musait değilim qcn konusunda yarın inş ölmez kalırsak paylaşırım
Hocam bendede aynı sorun var repairi yaptım başta 4.5 g 3g dahil hepsini çekiyordu sabah baktım 2g daha fazlasını çekmiyor size özelden IMEI versem editleyip gonderebilirmisiniz

dewods

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Mar 2020
17
1
3
33
Konuda paylaştığınız QCN dosyasını , Hex Workshop Hex Editor ile açtığım da sim2 imei tam olarak nereye yazacağım ? Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler

mesutzy

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2019
5
0
1
35
bütün işlemleri yaptım cihaz yine acılınca recovery moduna geçiyor

Numan27

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Şub 2020
9
0
1
48
Merhaba arkadaşlar

Redmi note 8 e telefoncu arkadaşa umt dongle ile imei attırdım değişen birşey olmadı 4.5g çekmiyor 2g ye düşüyor soruna çözüm bulan oldu mu

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Merhaba arkadaşlar

Redmi note 8 e telefoncu arkadaşa umt dongle ile imei attırdım değişen birşey olmadı 4.5g çekmiyor 2g ye düşüyor soruna çözüm bulan oldu mu
Bu sorun çok olmaya başladı, herkeste aynı sorun devam ediyor.
Çözüm bulunursa paylaşım yapılacaktır.

mehmetturk2303

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 May 2019
1
0
1
34
sorun aynen bendede var farklı gnc yükledim birkaç kere bu seferde wifi açılmaz oldu telefon donuyo. ne yapmam gerek yardımcı olabilecek kimse var mı

saorlihhan

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Eki 2019
5
1
3
28
Benim 3g çekmiyordu bu qcn ile yapınca düzeldi

Ekli dosyalar

• Qcn.zip
    133.6 KB · Görüntüleme: 80