Xiaomi Redmi Note 9 Merlin Repair Hakkında

orhanayik21

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eki 2017
7
0
1
40
1. yol bl kapalı mod metamoda ses açmaya basmadan da giriyor bilgin olsun (note 8 pronun aksine eng roma da gerek yok).
2. yolda 2 cihazda unlock olması gerekiyor yani.
3. yolda bizim varsayımımız bakalım olursa güzel olur ayrıca direk editleme de var o kısımda. ayrıntılı yazmamın sebebi diğer kullanıcılara faydalı olsun

Merhaba hocam.
Bendede note 9 var ve elimde note 8 pro yedeği ile eft dongle var note 9 imel repair nasıl yapacam bu eft ile adım adım söylersen çok yardımcı olmuş olursun şimdiden teşekkürler..

Ekli dosyalar

• eft dongle.PNG
    eft dongle.PNG
    51.6 KB · Görüntüleme: 25
  • nvram yedeği.PNG
    nvram yedeği.PNG
    3.4 KB · Görüntüleme: 32
  • preloader.PNG
    preloader.PNG
    2.1 KB · Görüntüleme: 22

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Merhaba hocam.
Bendede note 9 var ve elimde note 8 pro yedeği ile eft dongle var note 9 imel repair nasıl yapacam bu eft ile adım adım söylersen çok yardımcı olmuş olursun şimdiden teşekkürler..

note8 pro yedeğini efp pro ile alacaksın eft pro ile note9 a yazacaksın. note8 pro eng romda olacak işlem yapabilmen için. 9 a doğrudan yazacaksın. 9 da kıstlama yok 9 un yedeğini almak istersen bu konuya göre yap. burda anlatılanlar note 9 yedek alma ile alakalı. ki bunu yapmana gerek de yok.

• Beğen
Tepkiler: orhanayik21

orhanayik21

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eki 2017
7
0
1
40
note8 pro yedeğini efp pro ile alacaksın eft pro ile note9 a yazacaksın. note8 pro eng romda olacak işlem yapabilmen için. 9 a doğrudan yazacaksın. 9 da kıstlama yok 9 un yedeğini almak istersen bu konuya göre yap. burda anlatılanlar note 9 yedek alma ile alakalı. ki bunu yapmana gerek de yok.

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler.
Note 8 pro da aldığım yedeği eft ile almadım adb ile almıştım ,şimdi bunu bu şekilde nasıl yüklerim.veya daha basit bir yöntem varsa o şekilde anlatırsanız sevinirim..