Yardım Xiaomi Redmi Note 9 Pro IMEI Repair

Yazdır

canocan23

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Kas 2019
8
2
3
29
Öncelikle merhabalar, yapan yerler paylaşan siteler var ancak yüksek ücretlere erişim sağlanıyor.
Cihazın orjinal qcn sini editleyip deneyiniz.
Veya çözdüyseniz paylaşınız ki herkes faydalanabilsin efendim malumunuz her an herkesin ihtiyacı olabiliyor.
Bu arada sayın adminler ve yazılımcı arkadaşlar, çözümü yöntemi anlatacak birileri var mıdır joyeuse note 9 pro imei repair konusunu?

• Beğen
Tepkiler: Demir abi ve 1232

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Öncelikle merhabalar, yapan yerler paylaşan siteler var ancak yüksek ücretlere erişim sağlanıyor.
Cihazın orjinal qcn sini editleyip deneyiniz.
Veya çözdüyseniz paylaşınız ki herkes faydalanabilsin efendim malumunuz her an herkesin ihtiyacı olabiliyor.
Bu arada sayın adminler ve yazılımcı arkadaşlar, çözümü yöntemi anlatacak birileri var mıdır joyeuse note 9 pro imei repair konusunu?

Note 9S ile Note 9 PRO Aynı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

canocan23

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Kas 2019
8
2
3
29
Note 9S ile Note 9 Pro TWRP aynı bizzat kendim denedim.
Öyle diyorsanız öyledir üstadım, note 9 pro curtana note 9s curtana ama bunun kod adi joyeuse ya ondan ustune dusup defalarca sordum.
Size ugramadan once bir iki forumda bu iki note 9 pro kod adindan da anlasilacagi uzere farklidir cihaziniz susar diyince korktum denemedim bile, icimi rahatlattiniz ben twrp root ile giriyorum ise

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Öyle diyorsanız öyledir üstadım, note 9 pro curtana note 9s curtana ama bunun kod adi joyeuse ya ondan ustune dusup defalarca sordum.
Size ugramadan once bir iki forumda bu iki note 9 pro kod adindan da anlasilacagi uzere farklidir cihaziniz susar diyince korktum denemedim bile, icimi rahatlattiniz ben twrp root ile giriyorum ise
Rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
bu TWRP ile yapabilirsiniz.

şazenuş

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eyl 2019
11
0
1
43
Editledigin gcn yi önce qpts ile sonra qfill ile restore et,qfill yapmazsan şebeke gelmez

mustixz

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ağu 2020
1
0
1
33
denediniz oldumu ustam bende yapcam oluyorsa eger

Moderatör tarafında düzenlendi:

TUR1N

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2018
4
2
3
49
denediniz oldumu ustam bende yapcam oluyorsa eger
Merhabalar. Note9 Pro için burada verilen dosyaları kullanarak başarı ile imei repair işlemini gerçekleştirdim. (UMT)
Sıkıntısız kullanabilirsiniz.

Dosya adları:
TWRP = MiFirm.net_TWRP-3.4.1B-0530-REDMI_NOTE9S-CN-wzsx150-fastboot
QCN = Xiaomi_Redmi_Note_9_Pro_By-Aydar

Kolay gelsin.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Merhabalar. Note9 Pro için burada verilen dosyaları kullanarak başarı ile imei repair işlemini gerçekleştirdim. (UMT)
Sıkıntısız kullanabilirsiniz.

Dosya adları:
TWRP = MiFirm.net_TWRP-3.4.1B-0530-REDMI_NOTE9S-CN-wzsx150-fastboot
QCN = Xiaomi_Redmi_Note_9_Pro_By-Aydar

Kolay gelsin.
Geçmiş olsun.
Formumuzda devamlı başarılı sonuçlar paylaşılıyor!

locked1

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2020
1
0
1
24
hocam ben nasılyaapcağımı bilmiyorum cihaza rom atabilirinm amaimei bilgim yok bununla alakalı vide yada toplu link falan varmı

TUR1N

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2018
4
2
3
49
hocam ben nasılyaapcağımı bilmiyorum cihaza rom atabilirinm amaimei bilgim yok bununla alakalı vide yada toplu link falan varmı
Nasıl yapılacağını burada bir çırpıda anlatmak zor. Fakat diğer modeller (mesela 9s) için yapılan detaylı anlatımları okuyup irdeleyerek yapabilirsiniz. Ama riskli bir iş olduğunu göz önüne alın. UMT cihazının gerekebileceğini de unutmayın.