Xiaomi Redmi Note 9S

king /GSM/

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2020
17
3
3
24
Merhaba Ustalarım Redmi Not 9s imei repair işlemleri yapıcam

5.Cihazımızı tamamen kapatalım. Ses kısma ve Power tuşu basılı tutup Fastboot Mode alalım. Minimal ADB and Fastboot uygulamasını açalım. Kod satırına “fastboot flash recovery recovery.img” yazıp entere tıklayalım. Fastboot ekranından çıkmak için “fastboot reboot” yazalım yazmadan önce ses yükseltme tuşunu basılı tutalım ve sonra enter tuşuna basalım. Cihazınız bir defa Twrp mode girecek ve tekrar yeniden başlayacak siz elinizi kaldırmayınız Twrp mode sabit durana kadar.

6.Cihazımız TWRP modda açıldığında ilk önce Wipe bölümünden Factory Reset yapalım ve cihazımızı Recovery Modda yeniden başlatalım.

7.Magisk apk dosyasını Otg veya Hafıza kartı yöntemi ile İnstall bölümünden yükleyelim.

8.Backup bölümünden Cihazımıza ait EFS Dosyasını yedekleyelim.

9.Twrp ana ekranında bulunan “Advanced” bölümüne girelim ve ardından “Terminal” bölümüne tıklayalım. Bilgisayarımızdan Minimal ADB and Fastboot programını açalım ve Cihazımızı Terminal Modda iken bilgisayara Usb yardımıyla bağlayalım. Aşağıdaki kodları sırasıyla girelim.

a) adb shell

b) dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p59

c) dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p47

d) dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p48

Buraya kadar eliyorum fakat cihaz redmi yazısında kalıyor açılmıyor yardım edebilecek usta varmıdır ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByDark

Aktif üye
Yasaklı üye
11 Kas 2020
130
38
28
27
hocam yönetici arkadaşlar izin verirse yardımcı olayım çünkü yanlış partitionlar silmişsiniz note 9s değil note 8 de silinmesi gereken kısımlar burlar yanlış işlem yapmışsınız

king /GSM/

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2020
17
3
3
24
ustam teamwiever bağlanmadan bi deniyebilirmiyiz olmazsa dediğinizi yaparız

ByDark

Aktif üye
Yasaklı üye
11 Kas 2020
130
38
28
27
ustam teamwiever bağlanmadan bi deniyebilirmiyiz olmazsa dediğinizi yaparız
ustam nasıl deniycez ki böyle yanlış partition silmişsiniz sildiğiniz partitionların ne olduğuna bakıp ona göre farklı bir 9s ten yedek alıp sizin cihaza atıcaz ardından repair işlemi gerçekleştiricez kendim yaparım derseniz siz bilirsiniz :)