Yasaklanan Kullanıcı: Aydar

• Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 987
 Yazdır

vanmuş

Yeni üye
Yasaklı üye
26 Kas 2017
5
2
3
Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Zannediyorum aydar denen çocuğu forumdan neden uzaklaştırdığım daha iyi anlaşılmıştır. Herkese çok iyi gözüküp aslında arka planda terbiyesi bozuk, kültürsüz bir çocuk var. Çocuk diyorum çünkü yaşıda küçük başı da küçük. Bir kere affedilmişti. Acırsan acınacak duruma düşersin derler. Ne oldu. Sonra da bugün bana sövdü, yarında sizlere sövecekti. Ağzında o üç harflik bir kelime burada yada başka yerde herkese aynı terbiyesizliği yapıyor. Neden diye soruyor. Soracak elbette, herkese aynı şekilde hitap ettiği için kime küfür ettiğini hatırlayamıyor bile. Çünkü o üç harfli kelime kendisine çok normal geliyor. Burada çoğumuz evli barklı. Bu küfürleri hem haketmiyoruz hemde kaldırabileceğimiz bir durum değil. Küfür sahibine aittir. Aslında bizde ağzımızı açsak, öyle methiyeler düzeriz ki, duyduğunda yerinden kalkamaz. Ama hem yaş hemde aklı çocuk olduğu için bir şey demeyeceğim. Kendisi hangi kayaya çarptığının farkında değil.

• Beğen
Tepkiler: tamircidayi

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Kötü söz sahibine aittir.

Lakin bu çocuk bu foruma kafayı takmış. Bu da normal bir hal almaya başladı.
Aydar ne ilk ne de son olacak. Biz yolumuza bakmaya devam edeceğiz.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Az önce bende böyle bir kaç ergen ile sorun yaşadım. Bunlardan kurtulmanın tek yolu sms ile üyelik olmalı. Bunu konuşalım ciddi ciddi yoksa ben sıkıldım artık.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Sms doğrulama site için ek gider demek. Yavuz beye de yazık. Çare olarak özel konuları kapalı verip, huzuru bozanları ayıklamak daha kestirme bir yol olacaktır.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
SMS sistemi üzerinde çalışıyorum.
Toplam aylık gider 300-400 TL olacak sanırım.
Sorun değil öderiz.

Ben hariç herkes kazanıyor, bütün masrafları ben ödüyorum.
Çok pahalı hobilerim var.
:zuhaha:

Devamlı üyelerden aidat almaya başlayacağım sanırım.
:zuhaha: