Tavsiye Yazılım İşi İçin Ne Gerekli?

Yazdır

Santi14

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2020
5
0
1
26
Merhaba aranıza bugün katıldım bir mobil yazılım dükkanı açmayı düşünüyorum. 2 senelik bilgisayar programcılığı bölümü mezunuyum ve onun dışında telefon ve bilgisayar bilgim makul seviyede var. Bu yüzden size burada neyi nasıl yapacağımdan çok nasıl başlamam gerektiğini sormak istiyorum. Zamanını ayırıpta yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim.

En düşük özelliklerle nasıl bir bilgisayar almam lazım ?
Samsung,Xiaomi,Huawei için minimum hangi boxlar lazım. Ayrıca bu boxlari en uygun ve güvenilir nereden temin edebilirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Aramıza hoş geldiniz.
Box ve Dongle işlerinden hiç anlamam.
Bu nedenle size bir önerim olamaz.

Bilgisayar konusunda ise birisi Microsoft Windows 7 yüklü diğeri Microsoft Windows 10 yüklü iki farklı bilgisayar yararlı olacaktır.

Santi14

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2020
5
0
1
26
Aramıza hoş geldiniz.
Box ve Dongle işlerinden hiç anlamam.
Bu nedenle size bir önerim olamaz.

Bilgisayar konusunda ise birisi Microsoft Windows 7 yüklü diğeri Microsoft Windows 10 yüklü iki farklı bilgisayar yararlı olacaktır.
Hoşbuldum hocam teşekkür ederim. Şuan için 2 bilgisayar alma durumum yok Windows 7 ultimate Windows 10 dan daha sağlıklı olacaktır benim tahminim eski sürüm telefon driverlarini düşününce

quenlood

Aktif üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Ağu 2018
187
48
28
31
Öncelikle Tecrübe Şart ve Çok araştırmacı olmak gerek bu işlerde genelde para donanım tamir kısmında olur.Elbette box almak da iyi olur huawei için sigma , xiaomi için chimera veya ufi ve umt.

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Hoşbuldum hocam teşekkür ederim. Şuan için 2 bilgisayar alma durumum yok Windows 7 ultimate Windows 10 dan daha sağlıklı olacaktır benim tahminim eski sürüm telefon driverlarini düşününce
O zaman 2 sistemi tek bilgisayara yüklersiniz ihtiyaç olacaksa. Ama sabit diskte yeterli boş alan olmalı.
Ve evet bence de Windows 7 Ultimate; Windows 10'dan kat kat daha iyidir. Windows 10 kullanmak zorunda olmasam en az bi 5 yıl daha bulaşmam Windows 10'a.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.
Öncelikle bu işlere bulaşmadan önce çok iyi düşünün. insanlar sonra pişman olabiliyor!
Box konusuna gelince elinizde her türlü box olması lazım.
Örnek:
Xiaomi için: UMT,UFİ,Chimera,EFT Vs.
Huawei: HCU,SigmaKey,Octoplus Huawei Vs.
Samsung ise: Z3X Box,Chimera,Octoplus, Vs.
Hayırlı işler.

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

Santi14

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2020
5
0
1
26
Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.
Öncelikle bu işlere bulaşmadan önce çok iyi düşünün. insanlar sonra pişman olabiliyor!
Örnek:
Hayırlı işler.

Bunları en güvenilir ve uygun nereden temin edebilirim hocam

S3L3CT

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Şub 2021
1
0
1
24
Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.
Örnek:
Hayırlı işler.

Hocam merhaba bende z3x box almayı düşünüyorum ama emmc de programlayayım diyorum z3x easy jtag plus alırsam z3x pro nunda yapabildiklerini yapabilirmiyim bilginiz varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi