Yazılım Lazım

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
İkisi de var. Hiçbir şey anlamadım sorularınızdan.
Sizin sorununuz nedir açıklarsanız daha rahat yardımcı oluruz.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Sırf YouTube'a girmiyor diye yazılım yüklemek anlamlı gelmiyor.
Ne tür bir hata alıyorsunuz. Ekran görüntüsü vb. şeyler paylaşabilir misiniz?
Fabrika ayarlarına sıfırlamayı denediniz mi?

umut002

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2020
7
0
1
36
Sırf YouTube'a girmiyor diye yazılım yüklemek anlamlı gelmiyor.
Ne tür bir hata alıyorsunuz. Ekran görüntüsü vb. şeyler paylaşabilir misiniz?
Fabrika ayarlarına sıfırlamayı denediniz mi?
herşeyi denedim olmadı tek çare yeniden yazılım atmak sorunu youtube güncelle hatası var,güncellemiyor, güncel yazıyor.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
herşeyi denedim olmadı tek çare yeniden yazılım atmak sorunu youtube güncelle hatası var,güncellemiyor, güncel yazıyor.

Cihazınızın Android sürümü oldukça eski.
Bu nedenle, cihazınıza yazılım yüklemesi yapsanız bile, sorun yaşamaya devam edeceksiniz.
Güncel YouTube sürümünü yüklemek için güncel bir Android sürümüne ihtiyacınız var.
Sorununuzu çözebilmeniz için farklı yöntemler mevcut.
Bunlardan birisi de sizin de belirttiğiniz gibi cihazınıza yazılım yüklemesi yapmak.
İşte tam da bu noktada cihazınıza uygun güncel bir yazılıma ihtiyacınız var ki, bildiğim kadarıyla bu cihazın üzerinde gelen dışında bir yazılımı yok.
Bu durumda, cihazınıza Root yetkileri verip YouTube uygulamasını kaldırdıktan sonra,
Bazı geliştiriciler tarafından portlanarak eski cihazlarla uyumlu hale getirilen YouTube uygulamalarından birisini edinerek cihazınıza yükleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

umut002

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2020
7
0
1
36
Cihazınızın Android sürümü oldukça eski.
Bu nedenle, cihazınıza yazılım yüklemesi yapsanız bile, sorun yaşamaya devam edeceksiniz.
Güncel YouTube sürümünü yüklemek için güncel bir Android sürümüne ihtiyacınız var.
Sorununuzu çözebilmeniz için farklı yöntemler mevcut.
Bunlardan birisi de sizin de belirttiğiniz gibi cihazınıza yazılım yüklemesi yapmak.
İşte tam da bu noktada cihazınıza uygun güncel bir yazılıma ihtiyacınız var ki, bildiğim kadarıyla bu cihazın üzerinde gelen dışında bir yazılımı yok.
Bu durumda, cihazınıza Root yetkileri verip YouTube uygulamasını kaldırdıktan sonra,
Bazı geliştiriciler tarafından portlanarak eski cihazlarla uyumlu hale getirilen YouTube uygulamalarından birisini edinerek cihazınıza yükleyebilirsiniz.
aynı yazılımı lazım oluyor ben denedim. ama yazılımı bulamıyorum.