YouTube'tan Müzik Dinleyenlere Kötü Haber!

Yazdır

Casper_2641

Aktif üye
Yasaklı üye
1 May 2017
160
188
43
39
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

South by Southwest müzik festivalinde konuşan YouTube’un müzikten sorumlu yöneticisi Lyor Cohen, platformu ücretsiz müzik servisi olarak kullananlara çok sık reklam göstermek istediklerini söyledi.

Spotify ve Apple Music ile rekabet edecek bir müzik servisi üzerinde çalışan YouTube, video paylaşım sitesinde ağırlıklı olarak müzik dinleyen kullanıcıları reklamlarla yeni servisine yönlendirmeye çalışacak.

REKLAMLA ÖNCE BUNALTIP...:“Stairway to Heaven’ı dinledikten hemen sonra karşınıza reklam çıktığında mutlu olmayacaksınız” diyen Cohen, YouTube’un tıpkı Spotify gibi kullanıcıları reklamlarla önce bunaltıp sonra ücretli üyeliğe cezbedeceğinin haberini verdi.

Bunaltıcı sıklıktaki reklamların uzun süreler müzik dinleyen kullanıcıları hedefleyeceği tahmin ediliyor. Söz konusu reklamların ne zaman devreye sokulacağı ve YouTube’un müzik akış servisinin hangi tarihte kullanıma sunulacağı henüz bilinmiyor.​

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
çare PC'de Adblock eklentisi mobilde Adblock Browser :D

Video içinde verdikleri reklamı adblock nasıl engelleyecek. Adblock sadece pop up engelleyicisi. Youtube videolarının içine gömdükleri reklamları zannediyorum, bazı script kullanan siteler engelleyebilecek. O da hiç güvenilir olmayacaktır.

voodoodck

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2017
29
7
3
33
Video içinde verdikleri reklamı adblock nasıl engelleyecek. Adblock sadece pop up engelleyicisi. Youtube videolarının içine gömdükleri reklamları zannediyorum, bazı script kullanan siteler engelleyebilecek. O da hiç güvenilir olmayacaktır.
hocam youtube da başta çıkan bu zorunlu 5 saniyelik reklamları adb engelliyor.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bende AdBlock kullanıyorum full sürüm. Benimkileri engellemiyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Son düzenleme: