Yurt Dışı Samsung Galaxy S5 Mini SM-G800A Yazılım İsteği

Yazdır

Takunya

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
35
14
8
Edirne
TÜRKCE UYUMLU ROM ARIYORUM CİHAZ AMERİKA DAN HEDİYE GELDİ AMA İNGİLİZCE İMEİ PROBLEMİDE VAR NASIL COZEBİLİRİM ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
TÜRKCE UYUMLU ROM ARIYORUM CİHAZ AMERİKA DAN HEDİYE GELDİ AMA İNGİLİZCE İMEİ PROBLEMİDE VAR NASIL COZEBİLİRİM ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Bu cihaz att cihazı, ilk önce cihazın unlock edilmesi gerekir. Ve cihazın pasaport kaydı şart, çünkü bu cihazın işlemcisi snapdragon ve imei değişmiyor.

Türkçe olması da sıkıntılı geçici root yapıp eft dongle olan bir teknik serviste denemek lazım.

Daha önce note 4 sm-n910a cihazı geldi bana da sitede de konusu var. Türkçe yapamadım, çünkü dediğim gibi bu cihazların yazılımına müdahale etmek çok zor.

Ama sizin cihaz için bir araştırma yapıp belki farklı yöntemler varsa konuda paylaşacağım.

• Beğen
Tepkiler: braveturks

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
yardımınız ve ilginiz için çok teşekkürler imei pasaport kaydı yapıp kullanırız artık ingilizcemiz gelişir :)
Yalnız unlocked yaptırmanız da gerekir. Size biraz pahalıya patlayabilir. Unlock için 100 TL alırlar pasaport için 200 tl gene size 300 TL'ye patlar.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
unlocked yapıldı pasaport işli cihaz kullanılmakta suan sadece türkçe yapılsa daha kullanışlı olucak
Anladım türkçe için geçici root yapıp eft dongle olan bir teknik servise cihazınızı götürmeniz gerek. Bu sitede eft dongle bulunan arkadaş var. İsterseniz konuşursunuz fiyatta anlaşırsanız yaptırırsınız.

Türkçe yapmak için diğer yöntemler pek işe yaramıyor. Yarım yamalak türkçe yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: Takunya

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Ben bu cihazın sammobile.com sitesinde bile yazılımını bulamadım. z3x de aynı şekilde yazılımı yok. Türkçe yapmak şurda dursun
Bulamazsın hocam bu özel üretim. Açılışı bile farklı bu cihazların, note 4 sm-n910a cihazından biliyorum. Att firmasının kendi yazılımını yüklediği telefonlar. Hiç bir şekilde müdahale edilmiyor, nasıl bir kilit koymuşlar bende anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: Takunya

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Hocam siz bu S5 miniyi ekran fiyatına satın ve piyasadan 600 liraya Türkiye cihazı S5 alın. Size S5 böylelikle 200 lira ekran düşsen 400 liraya malolur. En azından mini değilde abisini alırsınız. Bu daha kazançlı bence.