Z3X veya Octoplus Box İhtiyacı

leonidasss

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Bu konunun sahibi
Arkadaşlar elinizde ya da çevrenizde ihtiyac fazlası satılık ikinci el z3x veya octoplus box bulunur mu. Ben arkadaşımla ortak kullanıyorum boxları çok zor oluyor.Konu hakkında umarım yardımlarınız dokunur.

M

minittinim

Arkadaşlar elinizde ya da çevrenizde ihtiyac fazlası satılık ikinci el z3x veya octoplus box bulunur mu. Ben arkadaşımla ortak kullanıyorum boxları çok zor oluyor.Konu hakkında umarım yardımlarınız dokunur.
Senin için aristiracam haber vercem?

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leonidasss

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Bu konunun sahibi
Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Box bulmak sorun değil. Şimdi üçkağıtçılar çoğaldı. Aktivasyonsuz boxları 50 liradan alıp, internetten 400-500 satanlar var. Dikkatli olun. Yerinde kontrollü görerek alın. Facebook ta cep üzerine sayfalar var. Uygun olan bir satıcı illa ki bulursunuz.

silivriserdar

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Aliexpres'te fiyatlar gayet iyi aslında. Size sadece z3x veya octoplus akıllı kart olsa yeter. 1 tane de acs dongle alırsınız 70 tl, zaten kabloları vardır sizde sıkıntı olmadan kullanırsınız.

symbazz

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Evet Acs kart okuyucu iş görüyor. Bir tanede boş eski bir box bulursun bir yerden. Uart gerektiğinde o box üzerinden yaparsın işlemleri.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

astek055

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Aliexpres'te fiyatlar gayet iyi aslında. Size sadece z3x veya octoplus akıllı kart olsa yeter. 1 tane de acs dongle alırsınız 70 tl, zaten kabloları vardır sizde sıkıntı olmadan kullanırsınız.
Mümkünse aliexpresden almayın. Ben aldım cihaz elimde patladı.

Lütfen JavaScript'i etkinleştiriniz!JavaScript'i etkinleştiriniz!