ZTE S7L Rom

Yazdır

eskbjk80

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
8
1
3
43
iyi günler zte s7l rom olan arkadaş var mı? yardımcı olursanız teşekkür ederim

sedat

Üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
40
6
8
37
nihayet ekran kırık bir tablet geldi yazılımı yedek aldım şimdi paylaşacağım

Wolf87

Üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2020
33
2
8
36
bu yazılımın linki
buda programın linki
yükleme yaptım ama tablet açılmadı. boot.bin ve userdata.img dosyaları eksik ondan olabilir mi? birde parameter.txt dosyası yok parameter diye bir dosya var içinde. açılmama sebebi bunlar olabilir mi? hiç ekran gelmiyor. pc ye bağlayınca bağlantı sesi geliyor.

Wolf87

Üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2020
33
2
8
36
yükleme yaptım ama tablet açılmadı. boot.bin ve userdata.img dosyaları eksik ondan olabilir mi? birde parameter.txt dosyası yok parameter diye bir dosya var içinde. açılmama sebebi bunlar olabilir mi? hiç ekran gelmiyor. pc ye bağlayınca bağlantı sesi geliyor.
Dosyaları ve yerlerini düzenledim. İçine Rockchip Usb Driver Ekledim. Şuan sorunsuz yükleniyor. Teşekkür Ederim.

İndirmek İsteyen Arkadaşlar Alttaki Linkten İndirebilir.
Öncelikle Tableti Ses Kısma Tuşuna Basılı Tutarak Bilgisayara Bağlayıp Rockchip Usb Driverını Yükleyin.
Sonra Androidtool.exe Dosyasına Tıklayarak Android Tool uygulamasını açın.
Eğer Bilgisayar Tableti Görmüşse Altta Found One Device Gibi Bir Yazı Yazıyor.Görmemişse No Device Found Yazıyor.
Sonrasında Lower Formata Tıklayarak Tablete Format Atıyoruz. Format İşlemi Bitince 1 ve 14 ü işaretlemeyin. Geri Kalan İşaretli Olsun. Downloada Tıklıyoruz. Program Yazılımı Yüklüyor. Yükleme Bitince Cihazınız Açılacaktır. Açılmazsa Açma Kapama Tuşuna Basılı Tutun.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

sedat

Üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
40
6
8
37
Userdata dosyası zaten yok yedeklerden. Almadı ki önemli de değil paremerter dosyası içinde boıt dosyası da dahil paramerter dosyasını en başta seç yoksa yazılım atmaz atsada tablet açılmaz nitekim yazılım bitince tablet otomotık açılacak

Caravano

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ağu 2022
2
0
1
27
Dosyaları ve yerlerini düzenledim. İçine Rockchip Usb Driver Ekledim. Şuan sorunsuz yükleniyor. Teşekkür Ederim.

İndirmek İsteyen Arkadaşlar Alttaki Linkten İndirebilir.
Öncelikle Tableti Ses Kısma Tuşuna Basılı Tutarak Bilgisayara Bağlayıp Rockchip Usb Driverını Yükleyin.
Sonra Androidtool.exe Dosyasına Tıklayarak Android Tool uygulamasını açın.
Eğer Bilgisayar Tableti Görmüşse Altta Found One Device Gibi Bir Yazı Yazıyor.Görmemişse No Device Found Yazıyor.
Sonrasında Lower Formata Tıklayarak Tablete Format Atıyoruz. Format İşlemi Bitince 1 ve 14 ü işaretlemeyin. Geri Kalan İşaretli Olsun. Downloada Tıklıyoruz. Program Yazılımı Yüklüyor. Yükleme Bitince Cihazınız Açılacaktır. Açılmazsa Açma Kapama Tuşuna Basılı Tutun.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Ustam linkler bozulmuş sanırım s7l tablet için rom gerekli elinizde mevcutsa tekrar paylaşabilirmisiniz ?