Bilgi Asus ZenFone 6 (A601CG) Hard Brick Çözümü

Meta başlık: Asus ZenFone 6 (A601CG) Hard Brick Çözümü

Meta açıklama: Asus ZenFone 6 (A601CG) Hard Brick Çözümü

Yazdır

DragonRush

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
40
12
8
33
Merhabalar,

Asus Zenfone 6 (A601CG) modeli olan telefonun hard bick dosyalarını ve anlatımını paylaşıyorum. Telefonuma Custom Rom kurma esnasında hard brick yapmıştım hiç bir şekilde telefon tepki vermiyordu. Şarj aletini bile taktığımda telefon hiç bir şekilde tepki vermiyordu. Uzun araştırmalarım sonucu "Karthi" lakaplı bir bloggerin sorunu çözdüğünü öğrendim. Artık bu telefonu kullanmıyorum havuza düştükten sonra kullanılmaz oldu. Bilgisayar arşivimde temizlik sırasında bu bilgilerin olduğunu gördüm. Arkadaşın bloguna girdiğimde bilgilerin silindiğini fark ettim. Bilgilerin burada güvende olacağına inancım tam. İhtiyacı olan arkadaşlar uzun yıllar buradan ulaşabilirler umarım. Gerekli dosyalar ve gerekli kurulum açıklamaları paylaştığım linkte mevcuttur. Kurulum talimatları İngilizcedir. Talimatlara harfiyen uyduğunuz sürece herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

Önemli NOT: Dosyalar Asus ZenFone 6 (A601CG) modeline aittir, Asus ZenFone 6 (ZS630KL) modeline ait değildir. Ayrıca kurulum yalnızca Windows 7 üzerinden yapılabilmektedir. Kurulum sırasında Windows 7 kullanmalısınız.

Sevgilerimle..
:kurallar:

Moderatör tarafında düzenlendi: