Custom Rom Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Meta başlık: Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Meta açıklama: Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Yazdır

aegean

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Mar 2021
2
0
1
53
windows 10 ile yazılım atabilen varsa nasıl driver kullanıyor yardımcı olursa sevinirim

pervanea

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Eki 2020
1
0
1
36
Arkadaşlar Windows 10 ile yazılım atmak için epeyce uğraştım bayağı da araştırma yaptım ama sonunda buldum çok şükür, sürücü imzası sebebiyle driverler tam yüklenemiyor
SÜRÜCÜ İMZASINI DEVRE DIŞI BIRAKMA:

1. Windows tuşu + R kısayolu ile çalıştır penceresini açın ve "shutdown /o /r -t 00" yazıp "Tamam" a tıklayın. Programlarınız kapatılacak ve gelişmiş başlangıç seçenekleri karşınıza gelecektir.

2. Gelişmiş başlangıç menüsü geldikten sonra "Sorun Gider" seçeneğine tıklayın.

3. Ardından "Gelişmiş seçenekler" e tıklayın.

4. "Başlangıç ayarları" na tıklayın.

5. "Yeniden Başlat" a tıklayın.

6. Bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve karşınıza aşağıdaki seçenekler gelecektir. Klavyenizden 7 ya da F7 tuşuna basarak sürücü imzası zorlamasını kapatın.

Bilgisayarınız açıldıktan sonra artık imzasız sürücüleri yükleyebileceksiniz.

BU İŞLEMDEN SONRA YAZILIMI TEKRAR KURUN, GÜVENLİ DEĞİL GİBİSİNDEN UYARILAR VERECEK, GELEN TÜM UYARILARA YİNE DE YÜKLE DİYEREKTEN SEÇİN. BEN BU YÖNTEM İLE HALLETTİM.

YAZILIMI OLUŞTURANDAN ALLAH RAZI OLSUN

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar Windows 10 ile yazılım atmak için epeyce uğraştım bayağı da araştırma yaptım ama sonunda buldum çok şükür, sürücü imzası sebebiyle driverler tam yüklenemiyor
SÜRÜCÜ İMZASINI DEVRE DIŞI BIRAKMA:

1. Windows tuşu + R kısayolu ile çalıştır penceresini açın ve "shutdown /o /r -t 00" yazıp "Tamam" a tıklayın. Programlarınız kapatılacak ve gelişmiş başlangıç seçenekleri karşınıza gelecektir.

2. Gelişmiş başlangıç menüsü geldikten sonra "Sorun Gider" seçeneğine tıklayın.

3. Ardından "Gelişmiş seçenekler" e tıklayın.

4. "Başlangıç ayarları" na tıklayın.

5. "Yeniden Başlat" a tıklayın.

6. Bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve karşınıza aşağıdaki seçenekler gelecektir. Klavyenizden 7 ya da F7 tuşuna basarak sürücü imzası zorlamasını kapatın.

Bilgisayarınız açıldıktan sonra artık imzasız sürücüleri yükleyebileceksiniz.

BU İŞLEMDEN SONRA YAZILIMI TEKRAR KURUN, GÜVENLİ DEĞİL GİBİSİNDEN UYARILAR VERECEK, GELEN TÜM UYARILARA YİNE DE YÜKLE DİYEREKTEN SEÇİN. BEN BU YÖNTEM İLE HALLETTİM.

YAZILIMI OLUŞTURANDAN ALLAH RAZI OLSUN

Geçmiş olsun, rica ederim.

gbilgin41

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Şub 2023
1
0
1
çok teşekkür ederim
sorunumu bu bilgi sayesinde çözdüm

Moderatör tarafında düzenlendi: