Yardım General Mobile e-Tab 1 Format Atılmıyor

Yazdır

Trojanali58

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Nis 2017
9
2
3
34
Selamın Aleyküm Bir Müşterimden GM Etab 1 Geldi Desen Kilidi Yüzünden Gmailde Takılı Kalmış Tüm Tuş Kombinasyonlarını Deneyerek Format Atmaya Çalıştım Ama HiçBir Şekilde Recovery ye Geçmiyor Sorunun Çözümünü Bilen Arkadaşlar Yardımcı Olabilr Mi? Saygılar....

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Selamın Aleyküm Bir Müşterimden GM Etab 1 Geldi Desen Kilidi Yüzünden Gmailde Takılı Kalmış Tüm Tuş Kombinasyonlarını Deneyerek Format Atmaya Çalıştım Ama HiçBir Şekilde Recovery ye Geçmiyor Sorunun Çözümünü Bilen Arkadaşlar Yardımcı Olabilr Mi? Saygılar....
Format atmakla düzelmez. Farklı bir çözüm bulmanız lazım. İşlemcisi nedir?

Trojanali58

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Nis 2017
9
2
3
34
Yok Ustam Maalesef Recovery Yede Geçmiyor Desen Kilidi Koymuş Vatandaş Gmailde Öylece Duruyor Denemediğim Yol Kalmadı

Trojanali58

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Nis 2017
9
2
3
34
Var Miracle Z3X Ardından android multi tools vb baya programım var hepsini denedim geliştirici açık olmadığından hiç müdahale olomuyor ayrıca cihaz 2.3.6 Android işletim sistemine sahip ilk verilen tablet----- Miracle Z3x Denemedim

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Var Miracle Z3X Ardından android multi tools vb baya programım var hepsini denedim geliştirici açık olmadığından hiç müdahale olomuyor ayrıca cihaz 2.3.6 Android işletim sistemine sahip ilk verilen tablet----- Miracle Z3x Denemedim
Sistem 2.3.6 ise miracle çözebilir.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Trojanali58