General Mobile e-Tab 4 Komut Yok Hatası

Meta başlık: General Mobile e-Tab 4 Komut Yok Hatası

Meta açıklama: General Mobile e-Tab 4 Komut Yok Hatası

Yazdır

adak5664

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2018
16
1
3
25
Cihazınız ne durumda bilmiyorum eğer menüsü açıksa u.h.a ayarları açıksa miracle box ile recovery moda alabilirsiniz. Miracle box in crack dosyası iş görür deneyin.
bu uygulmanın çalışması için tableti bilgisayara baglamak gerekiyorsa tablet baglanıyor cıhaza kesiliyor ve bunu sürekli tekrar ediyor yani olmaz diye düşünüyorum.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bu cihazlara normalde kendi yükleyici programı vasıtasıyla yazılım atılıyor. Ama recovery belki de jtag yöntemi ile atılabilir. Yada fastboot yöntemi ile olabilir.

adak5664

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2018
16
1
3
25
Miracle box nerde denedim ise olmadı creck dosyasında vürüs var cıhaz hiç açmama izin vermiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Miracle box nerde denedim ise olmadı creck dosyasında vürüs var cıhaz hiç açmama izin vermiyor
.
Miracle box crack dosyasında virüs yok loader dosyasında bulunan sistem komutlarından kaynaklanıyor. Bu işlemi yapacağın esnada antivirüs programını 5 dakikalığına devre dışı bırakman gerekiyor. Eğer programda start botunu sönükse Pc saat ve tarih ayarlarını 2009 gibi bir tarihe alırsanız işlemi yapabilirsiniz.

adak5664

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2018
16
1
3
25
Miracle box crack dosyasında virüs yok loader dosyasında bulunan sistem komutlarından kaynaklanıyor. Bu işlemi yapacağın esnada antivirüs programını 5 dakikalığına devre dışı bırakman gerekiyor. Eğer programda start botunu sönükse Pc saat ve tarih ayarlarını 2009 gibi bir tarihe alırsanız işlemi yapabilirsiniz.
antivürüs programı kapalı fakat windows defender izin vermiyor

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Vol+ Vol- ve Power tuşlarına aynı anda basınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

Windowsxp

Üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
46
3
8
42
Uzun Zaman olmuş konu ama Bendeki etab4 cihazda recoverydeki android simgesi komut yok sürekli gidip geliyor bi türlü menuye girmiyor ne yapabiliriz ?