Hometech Wi101 Driver

Meta başlık: Hometech Wi101 Driver

Meta açıklama: Hometech Wi101 Driver

tugrulmasirci1985

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 May 2023
15
0
1
Sıfırlama işleminden sonra muhtemelen sorunsuz bir şekilde açılacaktır.
Size önerim, güncelleme bölümündeki sürücü güncellemelerini asla yapmayınız.
İsteğe bağlı güncellemelerdeki sürücü güncellemelerinden ise özellikle kaçınınız.
Cihaz açıldığında sürücü yedeklerini almanızda faydalı olacaktır.
Bu yaptığınız işlemleri tekrar yapmayacak mıyız.

tugrulmasirci1985

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 May 2023
15
0
1
Sürücü yükleme işlemine gerek kalmayacağını düşünüyorum.
Bir sorun olursa, nasipse yardımcı olmaya çalışırım.
Lakin bunu yarın gece yapamam, katılmam gereken bir Fortnite turnuvası var.
Maalesef aynı şekilde açıldı. Dokunmatik ve ses çalışmıyor. Sd kart görmüyor. Senden ricam intel sitesinden indirmiş olduğun linki gönderir misin. Diğerlerini de tek tek kuracağım anladığım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Maalesef aynı şekilde açıldı. Dokunmatik ve ses çalışmıyor. Sd kart görmüyor. Senden ricam intel sitesinden indirmiş olduğun linki gönderir misin. Diğerlerini de tek tek kuracağım anladığım.
Cihazınıza uyabilecek 3 farklı System on a Chip (SoC) driver paketi var.
Bunlardan hangisi tam olarak sizin cihazınızla uyumlu veya uyumlu mudur bilmiyorum.
Dün bunlardan iki tanesini sizin cihazınızda denemiştik.
Bu paketlerden herhangi birisini yüklerseniz, yükleme tamamlandıktan sonra cihazınızı mutlaka yeniden başlatınız.
Yeniden başlatma yapmadan, kesinlikle herhangi bir işlem yapmayınız.

tugrulmasirci1985

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 May 2023
15
0
1
Cihazınıza uyabilecek 3 farklı System on a Chip (SoC) driver paketi var.
Bunlardan hangisi tam olarak sizin cihazınızla uyumlu veya uyumlu mudur bilmiyorum.
Dün bunlardan iki tanesini sizin cihazınızda denemiştik.
Bu paketlerden herhangi birisini yüklerseniz, yükleme tamamlandıktan sonra cihazınızı mutlaka yeniden başlatınız.
Yeniden başlatma yapmadan, kesinlikle herhangi bir işlem yapmayınız.

Teşekkür ederim hocam. Yaptım oldu tamamdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

afede

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2023
3
0
1
Hocam uzun süre kullanılmadıktan sonra cihazı sıfırladım tiny10 windows 10 iso'sunu kurdum. Wi101 driverlarını da kurdum ancak dokunmatik sorunluydu. ben de sorun dokunmatikte diye düşünerek dokunmatiği değiştirdim ama yine kalibrasyon sorunu yaşıyorum. Nasıl bir işlem ile yapıyorsunuz bilmiyorum ama müsait olduğunuz bir zamanda yardımcı olabilir misiniz anydesk vb. ile yapabiliriz

afede

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2023
3
0
1
Hocam uzun süre kullanılmadıktan sonra cihazı sıfırladım tiny10 windows 10 iso'sunu kurdum. Wi101 driverlarını da kurdum ancak dokunmatik sorunluydu. ben de sorun dokunmatikte diye düşünerek dokunmatiği değiştirdim ama yine kalibrasyon sorunu yaşıyorum. Nasıl bir işlem ile yapıyorsunuz bilmiyorum ama müsait olduğunuz bir zamanda yardımcı olabilir misiniz anydesk vb. ile yapabiliriz. (Forum kullanmaya al

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam uzun süre kullanılmadıktan sonra cihazı sıfırladım tiny10 windows 10 iso'sunu kurdum. Wi101 driverlarını da kurdum ancak dokunmatik sorunluydu. ben de sorun dokunmatikte diye düşünerek dokunmatiği değiştirdim ama yine kalibrasyon sorunu yaşıyorum. Nasıl bir işlem ile yapıyorsunuz bilmiyorum ama müsait olduğunuz bir zamanda yardımcı olabilir misiniz anydesk vb. ile yapabiliriz. (Forum kullanmaya al
Siz cihazınızın sürücülerini indirdiniz mi?
Öncelikle yukarıdaki bağlantıdan cihazınıza ait sürücüleri edininiz.
Daha sonra, Wi 101\Driver_Kılavuz\Wi101 Driver\Wi101 Driver\Drivers\Audio klasöründeki:
rtii2sac isimli dosyayı seçip sağ tuşa tıkladıktan sonra "Yükle" seçeneğini seçip cihazınızı yeniden başlatabilir misiniz?

afede

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2023
3
0
1
Siz cihazınızın sürücülerini indirdiniz mi?
Öncelikle yukarıdaki bağlantıdan cihazınıza ait sürücüleri edininiz.
Daha sonra, Wi 101\Driver_Kılavuz\Wi101 Driver\Wi101 Driver\Drivers\Audio klasöründeki:
rtii2sac isimli dosyayı seçip sağ tuşa tıkladıktan sonra "Yükle" seçeneğini seçip cihazınızı yeniden başlatabilir misiniz?
hocam yükledim, başlıktaki mesajlardan birine iliştirilmiş bir video vardı. Windows lisanssız sürücü kurma mevzusunu shifte basarak yeniden başlatıp kapatmak gerekiyormuş, gerisi çorap söküğü gibi geldi zaten teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam yükledim, başlıktaki mesajlardan birine iliştirilmiş bir video vardı. Windows lisanssız sürücü kurma mevzusunu shifte basarak yeniden başlatıp kapatmak gerekiyormuş, gerisi çorap söküğü gibi geldi zaten teşekkürler
Rica ederim, yaşadığınız sorunun çözümü oldukça basitti zaten.
Azıcık uğraş yeterli olmuştur.