Hometech Wi101 Windows 10 Yazılım İsteği

Meta başlık: Hometech Wi101 Windows 10 Yazılım İsteği

Meta açıklama: Hometech Wi101 Windows 10 Yazılım İsteği

Yazdır

klkljkl

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Şub 2017
2
0
1
41
arkadaşlar hometech wi101 tabletim var açılışta siyah ekranda kalıyor yazılım atmam lazım lakin biosa giremiyorum bios tuşunu bilen varmı bunun dışında boot dosyası elinde olan varmı belki bios tuşu işe yaramazsa bios ile açar girerdim teşekkürler

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
arkadaşlar hometech wi101 tabletim var açılışta siyah ekranda kalıyor yazılım atmam lazım lakin biosa giremiyorum bios tuşunu bilen varmı bunun dışında boot dosyası elinde olan varmı belki bios tuşu işe yaramazsa bios ile açar girerdim teşekkürler
Müşteri hizmetlerini ararsanız size biosa giriş tuşunu söylerler. Konudaki yorumları da okursanız faydalı olacaktır.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Cihazınıza bir klavye bağlayınız, daha sonra ESC ve F7 tuşlarını deneyiniz.

acaboldon

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2018
4
0
1
45
merhaba wi 101 tabletimiz var format atmamız gerekti içirisinde 64 bit işletim sistemi mevcut fakat 64 bit kurulumunda hata alıyoruz 32 bit kurulumunu yaptım sonrasında buradaki gibi dokunmatik sorunu yaşıyorum dokunmatik driver kurulumu yapıldığında dokunmatık kendi kendine işlem yapıyor. rastgele dokunmalar yapıyor bu sorun sürümden olabilirmi. Yada bu sorunu nasıl çözebilirim teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba wi 101 tabletimiz var format atmamız gerekti içirisinde 64 bit işletim sistemi mevcut fakat 64 bit kurulumunda hata alıyoruz 32 bit kurulumunu yaptım sonrasında buradaki gibi dokunmatik sorunu yaşıyorum dokunmatik driver kurulumu yapıldığında dokunmatık kendi kendine işlem yapıyor. rastgele dokunmalar yapıyor bu sorun sürümden olabilirmi. Yada bu sorunu nasıl çözebilirim teşekkürler.

Sorununuzun çözümü konuya yazdığım yorumlardan birisinde mevcut.

Kicker

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Haz 2019
1
0
1
34
Selamün Aleyküm Arkadaşlar Hometech klavyem sanki shift tusu basili kalmış gibi 1 yazıyorum ! Yaziyor 6 yazıyorum & yaziyor caps lock açık olunca küçük büyük olunca küçük başka bir klavye taktım denedim böyle bir sorun yok ne yapmam gerekiyor :/ yardımcı olursanız sevinirim

Master

Aktif üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
602
161
43
Selamün Aleyküm Arkadaşlar Hometech klavyem sanki shift tusu basili kalmış gibi 1 yazıyorum ! Yaziyor 6 yazıyorum & yaziyor caps lock açık olunca küçük büyük olunca küçük başka bir klavye taktım denedim böyle bir sorun yok ne yapmam gerekiyor :/ yardımcı olursanız sevinirim
Donanımsal bir sıkıntı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Kicker

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Klavye arızalanmış sanırım.
Değiştirmeniz gerekebilir.
Klavyeye sıvı teması oldu mu?

wamphear

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Eyl 2019
1
0
1
40
Öncellikle paradox hocam en basite indirgenmiş anlatım için çok tşkr ederim sorun çözüldü tamire gelen aynı model cihaz üzerinden img. yedek aldım sonra yedeği alıp çalışmayan cihaza yedeği geri yükledim hepsi bu kadar.Aldığım yedeğe ihtiyacı olan arkadaşlar var ise bu konu altından yazarlarsa paylaşalım ki istelir görülsün.Halka hizmet hakka hizmettir
merhabalar. aynı sorunu bende yaşıyorum paylaşabilirseniz sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Cherefstar

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2020
9
0
1
40
hometech Wi101 dokunmatikli tablet buna windows kurup driverlari yapan varmi?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

Cherefstar

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2020
9
0
1
40
Yardimlariniz icin tesekkur ederim ama windowsun her surumunu kurdum zaten cihaza driverlar olmuyor.bana kendi sitesine w10 i diye zip koymuslar olmuyor o.

Cherefstar

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2020
9
0
1
40
Windows kurmada problem yok driverlari olmuyor. Malesef bi yerde buldum image almislar komple pc yi 8gb onada vaktim olmadi.driverlari olmuyor. Setupda calismiyor.infler uyumda sağlamıyor.